Starostlivosť o dieťa nebýva vždy jednoduchá. Deti môžu trápiť rôzne choroby a zdravotné ťažkosti. Deti preto často plačú, sú nevrlé a vás ako rodiča to trápi dvojnásobne, pretože niekedy je naozaj ťažké príčinu trápenia odhaliť a odstrániť ju. Prinášame vám preto tip na zaujímavý doplnok stravy s čisto prírodným zložením, ktorý dokáže efektívne uľaviť od celého radu problémov a to vám aj vášmu dieťatku.

S radom zaujímavých účinkov
Na slovenský trh sa totiž konečne dostal špeciálny doplnok stravy v podobe čisto prírodného oleja z rasce. Výnimočný je v tom, že sa olej z rasce získava lisovaním za studena a tak si uchováva všetky prírodné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Jedná sa predovšetkým o nenasýtené mastné kyseliny. Práve tie majú veľmi dobrý vplyv na tráviaci systém. Olej z čiernej rasce lisovaný za studena má tiež antibakteriálne účinky, urýchľuje hojenie rán a obnovu buniek a dokonca tiež podporuje imunitný systém. Pomáha tiež pri sennej nádche. Jeho pomoc oceníte aj pri hnačkách, nadúvaní alebo pri hojení ekzémov či pri žihľavke. Je preto skvelým pomocníkom pre všetky mamičky a vlastne pre celú rodinu!

Koniec s prdíkmy a ďalšie príjemné vlastnosti
Ak olej pravidelne užíva dojčiaca mamička, zamedzí tomu, aby bábätko trpelo zažívacími ťažkosťami a hlavne teda nadúvaním a nepríjemnými prdíkmy. Ak matka už nedojčí, môže podávať tento doplnok stravy dieťaťu. Účinky zostanú rovnaké. Vďaka 100 % prírodnému zloženiu olej nie je nijak nebezpečný ani dráždivý. Účinky oleja z rasce sú klinicky overené, takže máte záruku, že pre seba a svoje dieťa urobíte len to najlepšie.

Olej nájdete v ponuke na www.knihydobra.cz