ewita

Originálne doplnky, ktoré rozžiaria aj vašu záhradu

Patríte tiež k ľuďom, ktorým Ježiško doniesol namiesto zhromaždených vianočných darčekov obálku nabitú peniazmi a pridal želanie, nech ich čo najlepšie miniete? Nezúfajte a kúpte si za ne niečo pekné, ​​čo vás príjemne naladí na prichádzajúcu jarnú sezónu. Na nákup semienok a predpestovaných priesad je ešte skoro, zato vkusné záhradné doplnky budú určite presne tým pravým!

Útulné a príjemné miesto pre trávenie voľného času zo záhrady neurobí záhon plný karafiátov ani mohutná uvítacia skalka so starostlivo udržiavanou kosodrevinou. Tú pravú atmosféru sem vnesú ešte len originálne záhradné doplnky, ktoré zároveň prezradia mnoho o vkuse a nálade svojho majiteľa.

Záhrada v štýle našich babičiek

Niekedy stačí málo a záhrada dostane úplne iný smer. Drevený fúrik a kolieska patria medzi obľúbené záhradné doplnky. Plne funkčná replika fúrika dokáže navyše previesť skladovaný kvetináč o kúsok ďalej a z kosenia trávy sa razom stane oveľa príjemnejšia činnosť. A keď k vám na záhradu cez prázdniny dorazí deti, môžete im ponúknuť originálnu hračku.

Záhradu môžete nenásilne prepojiť s domom napríklad štýlovou strieškou, vďaka ktorej na vás už nikdy nebude pršať pri prezúvaní za krk. Získate tiež možnosť pokochať sa krásou záhrady prakticky za akéhokoľvek počasia.

Stenu domu môžete vyzdobiť dekoračnými kolesami a namiesto stojanu na dáždniky použiť drevené záhradné vedro. Všetky návštevy budú určite milo prekvapené.

Romantická studňa je pastvou pre oči

Na každej záhrade sa iste nájde nevzhľadná betónová skruž alebo iné miesto, ktoré je potrebné efektne a zároveň prakticky zakryť. Nehľadajte núdzové riešenia a namiesto toho vytvorte úžasné romantické zákutia na záhrade, ktoré vám budú závidieť aj všetci susedia.

Záhradná studňa rozhodne patrí k prvkom, ktoré neprehliadnete. Záhrade dodá útulnú a nostalgickú atmosféru, ktorá toľko svedčí pokojnému a osviežujúcemu letnému odpočinku. Vôbec nevadí, že v skutočnosti patríte k tým, ktorí vodu odoberajú z obecného vodovodu. Drevené vedro jednoducho osaďte tieňomilnými begóniami a potom sa celou kompozíciou pokochajte pri každom pohľade z okna. Záhradná studňa totiž patrí k doplnkom, ktoré vyzerajú skvele v každom ročnom období.