ewita

Originálne tričká nielen pre nadšených športovcov!

Aj vy určite súhlasne prikývnite na názor, že tričko je najlepším kúskom oblečenia pre väčšinu športových aktivít. Je to súčasne zvršok, ktorý sa hodí na bežné nosenie doma a môžete v ňom vyraziť napríklad aj do práce. Nosíte tričká radi a chcete si obohatiť šatník o ďalší kúsok? Máme pre vás plno inšpirácii!

 _tn2_3836

Designy, ktoré prekvapia každého!

Všedné tričko sa razom premení na štýlový kúsok, keď ho ozdobí originálny slogan alebo obrázok. Kúsky plné nevšedných nápadov ponúka e-shop triko4u.cz. Jeho ponuku tvoria tričká, ktorá si aj vás získajú osobitosťou.

Na svoje si tu príde milovník akéhokoľvek športu. Pre volejbalistov sú pripravené rôznofarebné tričká pre jednotlivých hráčov – napr. pre smečiara – i pre celý tím s vtipným obrázkom volejbalových polôh. Vyrážate s priateľmi často na bowling? Kúpte si bowlingové tričko s potlačou evolúcie. S pozmeneným designom poslednej postavy je k dispozícii aj pre futbalistov. Chodíte na ryby? Okolie pobavíte, keď si kúpite tričko s potlačou na chrbte: Ďakujem za opýtanie, neberú! Ponuku tvoria aj ďalšie originálne tričká napríklad pre psíčkarov, hokejistov, vodákov, milovníkov bojových športov a mnoho ďalších. Sú k dostaniu v rozličných farbách, aj vy si iste nájdete to ideálne pre vás.

 _tn2_1795

Výhoda vďaka kvalite!

Možno vás napadlo, že dizajnové tričká bývajú chatrnej kvality. Pre tie z http://www.triko4u.cz/to neplatí. Tričká sú zo 100% bavlny, ktorá vás nesklame. Je príjemná na telo, dokáže odvádzať pot. Navyše je vysoko odolná a vydrží aj časté pranie. Obchod má pripravené pánske aj zúžené dámske tričká. Okrem nich ponúka aj mikiny s potlačou, nadmerná trička až do veľkosti 5XL a ďalšie športové oblečenie. Zháňate dresy pre váš tím? V obchode si môžete objednať potlač dresov. K dispozícii vám je i online návrhár potlačí, v ktorom si ľahko navrhnete tričko podľa vašich predstáv.