Piercing je vnímaný ako ozdoba celý rad rokov. Jeho účelom je dnes predovšetkým vyjadriť štýl a tiež názor človeka, ktorý ho nosí. Predtým bol piercing skôr záležitosťou komunít, v súčasnej dobe je záležitosťou globálnou. Piercingom sa zdobia mladí aj starší ľudia. Aké súčasné trendy a čo všetko je možné mať?

Bohatá ponuka štýlov i materiálov
Moderný piercing má mnoho podôb a môže byť vyrobený z rôznych materiálov. Najčastejšie je to chirurgická oceľ, ktorá je hypoalergénna, ďalej tiež titán, ten vyniká svojou odolnosťou, výnimkou nie je ani piercing vyrobený zo špeciálneho materiálu Bio Flex alebo piercing z akrylátu. Na trhu sú aj luxusné typy piercingových šperkov, ktoré sú vyrobené zo zlata.

 

Piercing ako moderný šperk
Piercingové šperky obľúbené predovšetkým z toho dôvodu, že nimi možno ozdobiť takmer akúkoľvek časť ľudského tela. Najbežnejší je piercing v ušiach, v jazyku alebo v nose. U slečien a mladých dám je stále trendy piercing do pupku, ktorý vyzerá veľmi sexy. odvážnejší môžu piercingom ozdobiť aj bradavky alebo intímne partie. Všetko je skrátka dovolené. Súčasná ponuka poteší najmä svojou rozmanitosťou. Piercing je možné mať trebárs aj so zdobením drahými kameňmi alebo zirkónmi. Zaujímavosťou je potom piercing s plastickým zdobením v podobe malých strapcov. Fantázii sa skrátka medze nekladú.Kde vybrať?

S bohatou ponukou piercingu vo všetkých jeho podobách prichádza internetový obchod piercing4u.eu. Vyberať tu môžete z viac ako 2000 rôznych kúskov, ten váš vysnívanýsi tu iste vyberiete. V ponuke je aj falošný piercing alebo populárne rozťahováky či tunely do ucha.

Vyberte si na www.piercing4u.eu