Používanie pleťovej masky je nevyhnutne nutné – teda ak chcete mať krásnu pleť. Pleťové masky totiž môžu výrazne pomôcť s hydratáciou, očistou a napríklad aj s elimináciou vrások. Zaujímavou ponuku rôznych typov pleťových masiek prináša kozmetika Missha – prosím, zoznámte sa …

Riešenie pre každý typ pleti
Missha je značka unikátnej kórejskej kozmetiky. Všetky jej produkty sú založené na dôkladnom a komplexnom štúdiu štrukturálnych rysov pokožky, vďaka čomu dosahujú produkty až 100% účinnosti. Nie inak je tomu aj v prípade pleťových masiek. Missha ponúka hydratačné aj vyživujúce pleťové masky s obsahom prírodných látok, ktoré sú určené k dokonalej starostlivosti o pokožku. Ich unikátnosť vychádza aj z ich podkladu – ten tvorí 100% čistá japonská bavlna s dlhými vláknami, ktorá nezanecháva po aplikácii na tvári zvyšky vlákien. Všetky masky od Missha sú hypoalergénne, nie sú testované na zvieratách, sú jednorazové a veľmi ľahko sa aplikujú.

 

Vyberáme za vás …

1. MISSHA pleťová maska ​​hydratačná – s prísadami z perál


Táto jednorazová pleťová maska
​​je obohatená o esencie získané z prírodných perál. Práve vďaka tomu zvlhčuje a vyživuje unavenú aj poblednutú pleť.

2. MISSHA Near Skin Total Repairing Hydro Gel Mask – intenzívna gélová hydratačná pleťová maska ​​proti starnutiu pleti

Maska Near Skin je určená pre spevnenie pokožky, hydratáciu a vyhladzovanie vrások – obsahuje totiž kyselinu hyaluronovú, koenzým Q10 a peptid, ktoré sú tohto zárukou!

 

3. MISSHA pleťová maska ​​vyživujúca s kolagénom


Táto vyživujúca maska
​​je obohatená o koncentrovanú kolagénovú esenciu a vďaka tomu dodá vašej pokožke hebkosť, pružnosť, sviežosť a mladistvý vzhľad.

Kozmetika Missha ponúka aj celý rad ďalších účinných masiek. Nájdete ich na www.missha.cz