ewita

Podkrovie efektívne zateplí fúkaná izolácia od MAGMARELAX®

Zima sa blíži a účet za vykurovanie začína byť tradičnou témou každodenných rodinných rozhovorov. Môžeme už prikúriť či si ešte vystačíme so svetrom? A nebolo by na čase poobzerať sa po nejakom adekvátnejšom riešení, kde by ste za cenu nízkych investícií získali tepelnú pohodu po celý rok?

Nechceme vás skúšať z fyziky, ale určite veľmi dobre viete, že teplý vzduch stúpa smerom nahor. A premýšľali ste nad tým, koľko tepla vám jednoducho unikne napríklad stropom? Prezradíme vám, že je to približne 30%. A pritom zateplenie stropov patrí medzi najrýchlejšie a najlacnejšie spôsoby proti únikom tepla, ktoré sa dajú realizovať kedykoľvek počas roka. Na zastarané polystyrénové dosky ale zabudnite, moderné spôsoby zateplenia stropov sú oveľa efektívnejšie a pomôžu vám udržať náklady za vykurovanie na uzde.

ofoukanychmineralech

Rýchla a predovšetkým lacná metóda MAGMARELAX®

Fúkaná minerálna izolácia, akú používa aj firma MAGMARELAX®, má pri zatepľovaní (nielen) stropov celý rad výhod. Predovšetkým ju možno veľmi rýchlo aplikovať a to kedykoľvek, pokojne aj uprostred vykurovacej sezóny. Nemusíte sa báť žiadneho neporiadku či stavebných zásahov, všetky práce si vystačia s vyvŕtaním niekoľkých menších otvorov.

Ak vás zateplenie stropov pomocou fúkanej minerálnej izolácie zaujalo, môžete si úplne zadarmo a nezáväzne nechať vypracovať dopyt na tejto stránke. Odpovedia vám skúsení odborníci na slovo vzatí, pretože systém MAGMARELAX® účinne zatepľuje stavby už viac ako 20 rokov. Dôkazom kvality je viac ako 19 tisíc zateplených objektov v rámci celej SR a tiež na Slovensku.

Realizácia zateplenia stropov môže prebehnúť už 10 dní po odoslaní nezáväzného dopytu smerom k spoločnosti. Každý projekt je na mieru prispôsobený parametrom zatepľovaného objektu, napriek tomu je cena za vykonanie veľmi nízka.

Okrem úspor nákladov za vykurovanie získate aj ďalšie výhody, ktoré sú nezanedbateľné. Teplota v miestnosti okamžite stúpne o príjemných 5 ° C. Zmiznú problémy so zrážaním vlhkosti v rohoch stropu a v lete navyše zabránite prehrievaniu interiéru, takže sa vyhnete drahému nákupu už zbytočnej klimatizácie. 

Pre viac informácií navštívte ešte teraz internetové stránky www.magmarelax.sk alebo zavolajte na bezplatnú zákaznícku linku  0800 101 002. Prečo čakať, keď môžete okamžite začať šetriť a v nemalom množstve?