Letné dni sa pozvoľne chýlia ku koncu, to však neznamená, že by sme mali zabudnúť na posedenie s priateľmi pod šírym nebom. Pokiaľ si tento nastolený režim nechcete nechať vziať, musíte popremýšľať o kvalitnej strešnej krytine nad hlavou, ktorá vás dokonale ochráni pred prípadnou dažďovou prehánkou. Predsa nebudete rýchlo odkladať veci zo stola a utekať do domu pri každej spŕške. Najlepším zázemím je drevená stavba s pevnou strechou. Spoločnosť Vladeko sa špecializuje na predaj záhradného nábytku, pergol aj záhradných domov. Práve v nich mnoho zákazníkov našlo svoje útočisko a so všetkou spokojnosťou si užívajú pokojné relaxovanie na svojom vlastnom pozemku.

 

Kvalitný šindeľ na vašu pergolu

Máte svoju vlastnú pergolu? Bez kvalitného asfaltového šindľu sa pod ňu aj tak neschováte. Asfaltové strešné krytiny sa ponúkajú v mnohých tvaroch a farbách. Sú tak vhodné nielen pre zladenie nastaveného záhradného konceptu, ale rovnako ich môžete použiť ako na pergoly, tak aj na záhradné domčeky alebo do prístrešku nad vchodové dvere.

 

Asfaltové strešné krytiny vynikajú svojou pevnosťou a izolačnými vlastnosťami, ktoré ochránia akúkoľvek záhradnú stavbu alebo strechu a vás pod ňou. Šindeľ IKO sa pokladá v celých pásoch a následne sa spojuje asfaltovou páskou. Celú pokládku zabezpečuje spoločnosť Vladeko.

zastresena-terasa-polykarbonat

Vysoko moderný polykarbonát

Hľadáte niečo neopozerané, moderné a zároveň plne funkčné? Polykarbonátové dosky sú skvelou voľbou pre zastrešenie bazénov, zimných záhrad aj pergol. Vďaka takto zbudovanej streche si môžete užívať grilovanie aj v nepriaznivom počasí.

 

Polykarbonátové dosky sú zhotovené z vynikajúceho materiálu. Ich tepelno-izolačné vlastnosti spoločne s odolnosťou voči nárazu z nich robia jasného favorita na trhu so strešnými krytinami. Vďaka možnosti ohýbania za studena si môžete nechať zhotoviť aj atypickejší tvar strechy.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie o strešných krytinách spoločnosti Vladeko, prejdite na internetovú stránku výrobcu www.vladeko.cz.