ewita

Pohodlný nákup nábytku v spoločnosti Nejlepší nábytek s.r.o.

Na trhu s nábytkom sa nachádza celkom slušný počet podnikateľských subjektov. Niektoré z nich sa zameriavajú na neopozeraný dizajn a tie ďalšie na nízku cenu. Ak sa však zameriame na ozajstné potreby klientov nakupujúcich cez internet, zistíme, že vyžadujú predovšetkým rozsiahlu ponuku sortimentu v prehľadnej selekcii do niekoľkých kategórií a poskytnutie komplexných služieb.

Presne také priority ctí aj Nejlepší nábytek s.r.o. Ich skúsenosti siahajú až do roku 1991, aktuálne môžu svojim klientom ponúknuť celistvé služby, montáž nábytku na mieste určenia, poradenstvo, upratovanie aj sťahovanie do bytu s dopravou zadarmo.

 

Nejlepší nábytek ako výhradný dodávateľ

Nejlepší nábytek s.r.o. je výhradným dodávateľom nábytku celej rady renomovaných výrobcov na území nášho štátu, čím je zaistená originalita poskytnutej ponuky. Okrem virtuálnej predajne môžete navštíviť aj dve kamenné predajne o rozlohe 2000 m2, ktoré disponujú modernou manipulačnou technikou a vlastným autoparkom s novými nákladnými vozidlami.

Okrem kvalitnej prepravnnej techniky môže spoločnosť ponúknuť aj vysokú kvalifikáciu svojich zamestnancov a bezpečnú prepravu nábytku bez akéhokoľvek problému. Aj cez všetky tieto výhody sa cena nábytku pohybuje vo veľmi rozumnej hladine.

 

Základné informácie o nákupe

V prípade, že urobíte objednávku nad 10 000 českých korún, získate službu v podobe dopravy kuriérskou službou na miesto určenia úplne zadarmo. Za predpokladu, že je vaša objednávka  v rozmedzí od 5 000 Kč až do 9 999 Kč, je poplatok za dopravu 450 Kč a pri objednávke do 5 000 Kč je cena stanovená na 200 Kč.

Spoločnosť Nejlepší nábytek s.r.o. si je veľmi dobre vedomá, že všetci ich klienti nedisponujú možnosťou si dopravený tovar kuriérskou službou vyniesť do svojho bytu. Preto prichádza s ponukou využitia služieb v podobe vynášky a dopravy priamo z vlastných radov zamestnancov. Pri objednávke nad 20 000 Kč je táto služba úplne zadarmo a nasledovne spoplatnená podľa výšky celkovej ceny objednávky. Využívajte aj vy najmodernejší spôsob nákupu cez online bránu.