Náročná práca z nás vysáva posledné zvyšky energie, každý deň počítame minúty do víkendu. Deti, zdravotné problémy, nedostatok spánku a mnoho ďalších atribútov, ktoré vás dostávajú do stresu. Zabudnite na chvíľu na starosti a dajte prednosť spoločnosti AFORJET.

 
AFORJET polohové kreslá
Spoločnosť AFORJET je jediným autorizovaným predajcom vysokokvalitných kresiel, ktoré sú vhodné na odbúranie stresu, načerpanie energie a pochopiteľne aj k zdravému sedeniu. Stačí sa pohodlne vnoriť a vyčkať, ako vás relaxačné kreslo diagnostikuje.
Presne tak, polohovacie kreslá majú v sebe zabudované veľmi citlivé senzory, ktoré v priebehu niekoľkých málo okamihov vyhodnotí zatuhlosť svalového systému a nastaví ideálny program pre odstránenie problémov. Môžete sa tak nechať hýčkať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 
Polohovacie kreslo New York
Polohovacie kreslo New York spadá pod značku Health Tec. A patrí k špičkovým modelom dnešnej doby. Kreslo je obdarené elektronickým ovládaním pre navýšenie polohového komfortu. Masáž je možné nastaviť v celkom troch intenzitách. Samozrejmosťou je aj výber typu masáže. Vždy záleží na vašich individuálnych pocitoch.
Môžete tak celú masáž ponechať na tomto kresle, alebo si sami nastaviť čo a akým spôsobom chcete uvoľniť. Pobyt v relaxačnom kresle odbúrava stres a zároveň prináša úľavu celému telu, vyskúšajte to aj vy.
Ak vás zaujímajú aj ďalšie informácie, navštívte internetové stránky http://www.aforjet.cz/