Azda najvďačnejšou hračkou pre všetky deti sú rozličné postavičky. S nimi sa dokážu vyhrať naozaj do sýtosti. Ukladať si ich, či napríklad hneď s niekoľkými navzájom komunikovať. Dieťa si tak rozvíja svoju fantáziu a tiež precvičuje hovorenie. Veľmi populárne sú najmä figúrky Bullyland, ktoré vám prináša aj internetový obchod Bafshop.sk.

Kvalitný materiál nepredstavujúci akékoľvek riziko

Postavičky Bullyland sú tvorbou nemeckého výrobcu hračiek, ktorý do nich vkladá naozaj atraktívny dizajn spojený s kvalitnými materiálmi. Tie sú maximálne bezpečné, bez obsahu akýchkoľvek agresívnych chemikálií, a preto sa naozaj nemusíte báť, že by predstavovali pre deti akúkoľvek hrozbu. Väčšina z nich je vyrobená z vysoko kvalitného termoplastu.

Figúrky Bullyland inšpirované filmami z dielne Disney

Figúrky Bullyland sú dostupné v mnohých prevedeniach, a preto si každé dieťa zaručene vyberie tie, ktoré ho najviac oslovia. Bohato zastúpené sú v nej najmä postavičky z rozličných animovaných filmov od tvorcu Disney. Dievčatá sa potešia napríklad figúrkam z populárneho filmu Ľadové kráľovstvo, rozprávkovým vílam či stále obľúbenej Hello Kitty. Chlapci sa zas potešia mnohým figúrkam áut či lietadiel z rovnomenných disneyových filmov. Univerzálnymi figúrkami pre obe pohlavia sú napríklad Macko Pú, figúrky z Príšerky s.r.o. či rozličné zvieratká.

Zastúpené sú aj tradičné rozprávky

Keďže sú figúrky Bullyland produkované nemeckým výrobcom, ten nezabúda ani na tradičné rozprávky, ktoré vznikli v Európe. A práve aj pre u nás už generáciami milovanú kreslenú rozprávku Včielka Maja. Vaše deti sa preto môžu hrať aj s vernou kópiou Maje či Kasandry.

Navštívte aj vy internetový obchod na adrese www.bafshop.sk a vyberte niekoľko atraktívnych figúrok aj pre vaše dieťa.