ewita

Poradíme vám s výberom tehotenského oblečenia

Tehotenstvo nie je len o čakaní na potomka, ale o celej premene ľudskej bytosti, ako po psychickej, tak i fyzickej stránke. Príroda je v tomto prípade mocnou čarodejnicou a počas deviatich mesiacov pozvoľna rodičky pripravuje na očakávaný príchod. Spoločne s tým je nutné citlivo upraviť existujúci šatník. Namiesto priliehavých a upnutých modelov je potrebné siahnuť po voľnejších tehotenských šatách či pohodlnejších nohaviciach. Ako ale také oblečenie pre tehotné vyberať a na čo sa zamerať? Ak vám už bruško povyrástlo, je ten najväčší čas popremýšľať, ako svojmu dieťaťu čo najviac uľaviť a zároveň zostať pre seba samotnú sexi a šik.

 

Tehotenské nohavice

Tehotenské nohavice sú základom každého dámskeho šatníka. Sú vyrobené z elastického materiálu, ktorý zaručuje maximálny komfort a pohodlie po celú dobu tehotenstva. Ak ich zakúpite od renomovaného výrobcu, získate istotu, že sa vaše bábätko nestane obeťou útlaku.

Tehotenské nohavice sú na rozdiel od klasických džínsov obdarené elastickým úpletom. Nehľadajte teda žiadny gombík ani negatívne pôsobiaci zips. Úplet siaha do polovice bruška a končí decentnou gumou, ktorú ani nepocítite, napriek tomu vám nohavice padnú ako uliate. Bruško teda rastie do elastickej látky a nikde netlačí. Tehotenské nohavice sú vyrábané s maximálnym ohľadom na pohodlie vášho bábätka.

 frezie-saty

Tehotenské šaty

Tehotenské šaty disponujú veľkou výhodou v tom, že ich nemusíte kombinovať už so žiadnym ďalším oblečením. Aktuálna ponuka tehotenských šiat je vyrábaná z luxusných materiálov a zároveň ľahkých materiálov. Na ich výrobu je použitá najmodernejšia technológia sľubujúca dokonalú odozvu pri každom kroku.

Riasenie na brušku poskytuje dostatočný priestor pre rast. Materiálová rezerva je neoddeliteľnou súčasťou každých kvalitných šiat od popredných výrobcov. Ak chcete mať istotu, že za svoje peniaze dostávate naozaj tie najlepšie výrobky, zamerajte sa na rozsiahlu ponuku modelov z obľúbenej predajne Modestia.

 

Pre viac informácií navštívte ich internetové stránky na webovej adrese modestia.cz.