ewita

Pozor – záhradný nábytok môžete kúpiť so zľavou 15 % a získať aj dopravu zadarmo!

Jar už je v plnom prúde a nebudete to trvať tak dlho a privítame leto. Je teda najvyšší čas pripraviť našu záhradku, aby sme si na nej mohli teplé letné dni užiť. Neoddeliteľnou súčasťou záhrad ale napríklad aj veľkých terás je bezpochyby záhradný nábytok. Ak uvažujete o kúpe nového, máme pre vás tip na miesto, kde môžete kúpiť vysoko kvalitný záhradný nábytok z exotických drevín so super zľavou. Čo je k mání?

Vladeko prichádza s ponukou, ktorá sa neodmieta
So zaujímavou možnosťou k nákupu štýlového, funkčného a vysoko kvalitného záhradného nábytku prichádza česká spoločnosť Vladeko – Osvedčený výrobca a predajca záhradného nábytku. Ako bonus pre svojich nových aj verných zákazníkov pripravila spoločnosť zľavovú akciu. Teraz je možné kúpiť záhradný nábytok s veľmi príjemnou zľavou 15 % a navyše – pri nákupe nad 4 000Kč získate aj dopravu zdarma. Super ponuka, že?

Vyberať je možné z celej rady exkluzívnych zostáv i jednotlivých kusov
V ponuke spoločnosti na vás čaká záhradný nábytok prvotriednej kvality. Vyberať môžete hneď z niekoľkých dizajnových prevedení, takže si prídu na svoje milovníci minimaliznu i napríklad vyznávači extravagantného a okázalého štýlu. Kúpiť môžete celej zostavy, alebo kombinovať jednotlivé kusy, to už záleží len na vás.
vlad
Zaujímavosti v ponuke
Staviť môžete napríklad na záhradný nábytok Lake Deer – dunou, ktorý je vyrobený z húževnatého eukalyptového dreva. Vyniká zaujímavým dizajnom a poteš aj tým, že je ľahko skladný. Ak máte radi moderný štýl, poteší vás nábytok Lake John, ktorý prináša kombináciu teaku a nerezu. Vyberať tu môžete dokonca aj nábytok z umelého ratanu, z agátového či teakového dreva a ďalšie.

Ponuku a detailné popisy jednotlivých druhov nábytku nájdete na www.vladeko.cz