ewita

Pozrite sa na 3 najobľúbenejšie rakúske čistiace prostriedky

Chcete vedieť, ktoré rakúske čistiace prostriedky sú najobľúbenejšie u slovenských žien? Ktoré sú tie najlepšie a mnohé ženy ich pravidelne používajú vo svojej domácnosti? V ideálnom prípade je najobľúbenejší čistiaci prostriedok taký, ktorý všetko vyčistí sám. Verte nie ste ďaleko od pravdy – čistiace prostriedky, ktoré vám predstavíme patria vo svojej kategórii k tým najobľúbenejším vďaka tomu, že všetko vyčistia rýchlo, akoby šibnutím čarovného prútika.

 

Veľký výber čistiacich prostriedkov

V súčasnosti majú ženy veľkú výhodu. Nie je to až tak dávno a mnohé si na to ešte pamätáte, že v drogérii bol v regáli jeden tekutý čistiaci prostriedok na riad, jeden práškový čistiaci prostriedok, či jeden prípravok na tepovanie kobercov. A tak najobľúbenejšie a najlepšie čistiace prostriedky boli tie, ktoré sa práve nachádzali v obchode.

V spleti dnešnej ponuky je pre mnohé ženy naozaj ťažké nájsť najlepšie čistiace prostriedky. Preto sú samé spotrebiteľky tie, ktoré v tomto výbere udávajú smer. Inšpirujte sa viacerými Slovenkami a pozrite sa na 3 najlepšie.

Nech sa páči, toto sú 3 najobľúbenejšie a najlepšie čistiace prostriedky podľa viacerých žien:

  1. FROSCH – BIO MULTIFUNKČNÝ ČISTIČ POVRCHOV

Čistič rôznych povrchov patrí medzi ekologické čistiace prostriedky a preto je u žien veľmi obľúbený. Používa sa na čistenie podláh, dlaždíc, sanitárnych zariadení ale aj dreveného, kuchynského i kúpeľňového nábytku. Vďaka receptúre na prírodnej báze chráni prostredníctvom PH citlivé ruky aj materiály.

 

Je dermatologicky testovaný a môžete ho používať aj na umývanie rúk.

  • Obsahuje prírodné účinné látky
  • Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie
  • Poskytuje výbornú ochranu pokožky

 

  1. CLIN, 5X AKTÍVNEJŠÍ – NA VŠETKY POVRCHY

Všestranný čistiaci prostriedok CLIN je veľmi obľúbený čistiaci prostriedok na rôzne typy povrchov. Nemusíte tak mať na každý povrch iný čistiaci prostriedok a postačí vám tento jeden a práve preto je taký obľúbený.

Odstraňuje prach, bežnú špinu a poskytuje lesk bez šmúh. Používať ho môžete na viac ako 25 druhov plôch. Napríklad okná, sklo, zrkadlá, hliník, chróm, ušľachtilá oceľ aj drevo. Vďaka inovatívnej formule zabraňuje rýchlemu vzniku škvŕn, odpudzuje vodu a znečistenia.

 

  1. AJAX ANTIBAKTERIÁLNY ČISTIČ NA PODLAHY

Antibakteriálny čistič na podlahy AJAX dôkladne čistí a zároveň dezinfikuje. Odstraňuje tuk, vodný kameň a zanecháva povrchy čisté a žiarivé. Vhodný je na každodenné čistenie všetkých umývateľných povrchov.

  • Neobsahuje žiadne bieliace prostriedky
  • Odstraňuje 99,99 % baktérií
  • Zanecháva príjemnú sviežosť

A čo vy milé dámy, aký je váš najobľúbenejší čistiaci prostriedok? Napíšte nám o ňom do komentára a pripojte aj vaše skúsenosti.