Posteľ je základným prvkom každej spálne. Od kvality postele, matraca a roštu sa odvíja kvalita vášho spánku , preto je nutné nad výberom postele premýšľať. Ako najvhodnejší variant sa javia postele z masívu , ktoré ponúkajú maximálne pohodlie aj ďalšie zaujímavé výhody. Ako a kde vybrať tú správnu?


postelPred nákupom
Pred nákupom novej postele, si musíte dobre rozmyslieť, čo všetko by mala spĺňať. Dôležitý je nielen jej dizajn, ktorý by mal absolútne zapadať do celkovej koncepcie spálne . Mali by ste vedieť , či chcete posteľ svetlej alebo tmavej farby. Ďalej je nutné si rozmyslieť výšku postele, aby sa vám z nej pohodlne vstávalo. Možné je mať aj postele so zvýšenou výškou. Ďalej si rozmyslite, aké úložné priestory by mala posteľ mať. Ak ich totiž posteľ má, ponúkne vám dostatok priestoru napríklad pre uloženie posteľnej bielizne alebo iných vecí.

Kde vybrať ?
Pozor si musíte dať aj na to, kde a u koho posteľ kupujete. Ak stavíte na neoverených výrobcov, ktorí ponúkajú postele za podozrivo nízke ceny , nemôžete čakať kvalitu. Ak chcete za svoje peniaze istotu ozajstnej kvality, mala by vás zaujímať ponuka , ktorú nájdete na ceskaloznice.cz . Tento e – shop ponúka výhradne postele z masívu českej kvality.

Dostatok úložných priestorov a dizajn poteší
V ponuke nájdete výhradne kvalitné postele z masívu , ktoré sú výnimočné chytrým riešením úložných priestorov. Vyberať dokonca môžete z 275 variantov rozloženie zásuviek . V ponuke sú postele vyrobené z kvalitného smrekového , borovicového , bukového alebo dubového dreva a to v rôznych dizajnových prevedeniach . Od klasických až po super moderné .

Presvedčte sa sami . Ponuku nájdete na www.ceskaloznice.cz