Bachova terapia je názov pre špeciálne výťažky z rastlín, ktoré pomáhajú spríjemňovať ľudský život. Ich sila môže totiž pomôcť pri mnohých ťažkostiach alebo napríklad aj pri zvládaní stresu. Bachove elixíry preto využijete v každom ročnom období. Zaobstarať si dokonca môžete aj také špeciality, ktoré pomôžu aj vašim domácim miláčikom zvládať bujaré oslavy, ohňostroje, či hlasné prerábky u susedov…

Pre harmonický život
Bachova terapia to sú rôzne druhy rastlinných výťažkov, ktoré pri pravidelnom užívaní môžu mať veľmi pozitívny vplyv na ľudský život. Pomáhajú harmonizovať emócie alebo aj pri liečbe rôznych druhov problémov. Navodzujú totiž pohodu a pokoj. Bachove elixíry sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú svoj ​​život zmeniť k lepšiemu a ich výhodou je , že niektoré blahodárne pôsobia aj na deti alebo aj na zvieratá.

Pre pokoj a zvládanie stresových situácií

Zaujímavosťou je rad Rescue – obsahuje totiž hneď niekoľko prípravkov, ktoré pomáhajú zvládať vypäté situácie a veľký stres. Zaobstarať si môžete Rescue Spray – Krízový sprej, ktorý obsahuje zmes piatich originálnych kvetových esencií – stačí streknúť sprej na jazyk a ihneď sa budete cítiť v pokoji a pohode. Sprej môžu užívať aj deti alebo aj zvieratá, ktorým môže pomôcť prekonať strach z hlasných zvukov a zvládať iné stresujúce situácie. Zaobstarať si môžete aj samotnú esenciu alebo napríklad pastilky. Zaujímavým prípravkom je aj Komplex Vitality č. 39, ktorý pomáha zvládať extrémne situácie ako je obrovský stres , panika a či veľké zúfalstvo alebo aj strach.

Zvládnutie dlhej cesty a ďalšie zaujímavé možnosti
Bachova terapia môže pomôcť aj v prípade, ak trpíte stresom alebo strachom z cestovania. K tomu je určený prípravok Cestovanie ( Travels ) – Kombinované Bachove kvetové bio esencie, ktorý pomáha byť pokojným pred cestou aj pri cestovaní. Možností je ale samozrejme oveľa viac. Existujú aj elixíry pre podporu sexuálnej túžby, pre zvládnutie strachu či depresie, elixíry pre štíhlu líniu , na podporu skončenia s fajčením a ďalšie.

Objavte ich silu aj vy . Ponuku nájdete na www.knihydobra.cz