ewita

Prekvapte ho pod stromčekom zmyselnosťou!

Vianočné šialenstvo je v plnom prúde. Ponožky, tričko a niečo pod zub ste už svojmu milému kúpili, lenže čo ďalej? Čím ho prekvapiť? Chcete sa trafiť do čierneho a zabodovať s darčekom, na ktorý nikdy nezabudne? Stavte na seba samu a pripravte mu prekvapenie v podobe zmyselnosti a vášne! Potrebovať k tomu budete len niekoľko vecičiek …

 

Bielizeň je základ

Na svete snáď neexistuje muž, ktorého srdce (a vlastne nielen ono) by neposkočilo radosťou pri pohľade na ženu v sexi bielizni. Bojíte sa ho obliecť len preto, že vaša postava nemá „modelkovské“ miery 90-60-90? Nebuďte naivná. Ani samotné modelky také miery nemajú, často ich skrášľuje photoshop. Za svoje telo sa nesmiete hanbiť, naopak, musíte sa naučiť ho používať. Čo je hlavné – správne vybraná erotická bielizeň vám veľa pomôže. Dokáže zamaskovať faldíky a súčasne upozorniť na vaše prednosti. Ako ju vybrať? Vždy voľte správnu veľkosť. Menšia bielizeň sa bude zarezávať, väčšia zase nelichotivo plandať.

vystrizek

Tipy pre výber:

• Ak máte silnejšie boky či zadoček, voľte tieto erotické košieľky.

• Ak ste štíhla, voľte bodystocking.

• Sexy podprsenka pristane každej žene, dôležitá je správna veľkosť. Dôkladne odmerajte košíčky aj obvod.

• Váš sexy look najlepšie podčiarknu doplnky. Môže to byť erotická maska, podväzky a i.

• Keď vyberáte nohavičky, zamerajte sa na tangá, muži ich vnímajú ako najviac sexy.

vystrizek

Hrajte sa!

Prádielko samo o sebe nič nezmôže. Musíte sa vžiť do úlohy zvodkyne. Zahrajte sas partnerom, donúťte ho, aby sa stal vašou hračkou. Bude vás to baviť oboch a sex dostane úplne nový rozmer. Kúpte si aj spoločné erotické hračky. Vianočný (a samozrejme aj iný večer) dobre pripravte. Začnite skvelým jedlom, vyhrajte sa s výzdobou a nezabudnite na intímne osvetlenie a hudbu.

To je snáď všetko, prajeme vám, nech sa všetko podarí a vy si užijete nezabudnuteľné chvíľky v dvoch …