ewita

Prémiové rady s výbornými kozmetickými účinkami

Prémiové rady s výbornými kozmetickými účinkami – predstavujeme Cho Bo Yang a Geum Sul
Ak máte problematickú pleť alebo proste len chcete, aby vaša pokožka vyzerala dokonale, mali by vás zaujímať kozmetické prípravky, ktoré na trh uvádza kórejská kozmetika MISSHA. Najmä kozmetické rady Cho Bo Yang a Geum Sul prinášajú jedinečné účinky, ktoré sú viditeľné takmer okamžite ! Predstavujeme vám vybrané prípravky, ktoré prekvapujú svojou silou …
So silou prírody
Kozmetika MISSHA je výnimočná tým , že do svojich prípravkov pridáva aktívne a netradičné prírodné látky. V prípravkoch sú napríklad extrakty zo sladkovodných a morských rastlín, kolagén a vitamíny, drevené uhlie, žen- šen a mnoho iných. Vďaka tomu majú prípravky MISSHA skutočne nadštandardnú účinky v starostlivosti o ľudskú pokožku.
MISA choboyang cream_2-500x500

 

Cho Bo Yang v znamení zlata
V rade kozmetických prípravkov Cho Bo Yang nájdete napríklad orientálny bylinný krém, ktorý je najvhodnejší pre ženy okolo 40 rokov. Krém obsahuje divoký žien – šen, extrakt z huby Cordyceps militaris a jelenieho parožia. Vďaka týmto trom zložkám dodáva pleti energiu a poskytuje aj maximálnu ochranu. Krém navyše obsahuje aj čistý extrakt zo zlata, ktorý udržuje pleť mladú! Zaujímavosťou je aj Cho Bo Yang Toner – orientálny bylinný toner poskytujúce vitalitu a výživu, ktorý má rovnaké účinky.
Geum Sul dopomôže i k naprostej relaxácii tela i duše
Za zmienku iste stojí Geum Sul Emulsion – orientálna emulzia, ktorá je dokonalým pomocníkom vo chvíli, kedy chcete, aby vaša pokožka omládla. Emulzia obsahuje 100 % ženšenovej vody, ktorá pochádza zo ženšenu zozbieraného v oblasti Geumsan v Kórei. Táto oblasť je známa pre najkvalitnejší ženšen na svete. Obsahuje tiež veľmi vzácny Snežný lotus, ktorý rastie vo výške 4 000 metrov nad morom a trvá 6 rokov, ako rozkvitne. Nielen vďaka týmto zložkám vyniká emulzia svojimi dokonalými účinkami. Výborne tiež hydratuje. Rad Geum Sul obsahuje aj ďalšie prípravky ako je špeciálna pleťová maska, očný krém a ďalšie.

Všetky nájdete v ponuke na www.missha.cz