Ak nie ste práve typ pre exotické dovolenky a strávené leto na preplnených plážach pri Jadrane vám naháňa husiu kožu, ale láka vás práve dovolenka v prírodných krásach rodnej vlasti, tak práve dovolenka v Krkonošiach je ideálnou voľbou v akomkoľvek ročnom období, v lete pre turistov alebo cyklistov, v zimných mesiacoch nielen pre vášnivých lyžiarov či snowboardistov.

 

Prenájom chalupy ľadovne v Krkonošiach

Chalupa Ledárna poskytuje všetkým potencionálnym záujemcom vysoký komfort ubytovania a uspokojí najnáročnejších hostí svojím luxusným vybavením. Zrubová chalúpka navrhnutá Martinom Roubalom v starom štýle, sa nachádza 300 metrov od vyhľadávaného lyžiarskeho centra Černý důl, ktorý poskytne športové vyžitie lyžiarom, snowboarďákom, ale aj bežkárom. Lokalita ponúka nekonečne možností peších turistických výletov do okolia či celodenných horských túr.

Ak prahnete po prieskumoch tunajších zákutí, je dovolenka v Krkonošiach ideálnym variantom pre báječné zážitky. Drevenica nesie síce názov Ledárna, ale nebojte, iste tu nezmrznete ako Nastenka v chalúpke Mrázika, práve naopak, jej vybavenie ponúka dokonalý luxus pre regeneráciu a odpočinok.

img_5787_large

Dovolenka v Krkonošiach

V zimných mesiacoch vás zahreje podlahové vykurovanie umiestnené v celej chalupe.

Pre uvoľnenie stuhnutého svalstva je pripravená sauna a ak vám bude naďalej chladno, môžete si zakúriť v krbových kachliach a stráviť noc za pecou ako lenivý Honza. Pre krásne strávené leto je ako stvorená veľká záhrada s prírodným jazierkom, ktorá poskytne dokonalé súkromie. Pre malých nezbedníkov je zabezpečené vybavené detské ihrisko. Romantici naopak môžu stráviť letný večer vo vonkajšej vírivke. Interiér chalupy v Krokonošiach na vás dýchne dobou našich babičiek, je vybavený reštaurovaným originálnym krkonošským nábytkom. Chalupa je čiastočne zrubová s

arkádami, starým násypom, kamennými stenami a smrekovcovým šindľom na streche. Každá miestnosť je originálne zariadená.

Samozrejmosťou pre dokonalú dovolenku je plne vybavená kuchyňa, kde si môžete pripraviť nielen romantické večere pre dvoch, ale aj obed pre početnú rodinu. Aby váš benzínový či naftový parťák netrpel pobytom na mraze, je aj pre neho pripravené ubytovanie v našej garáži.

Ak chcete si užiť tú najbáječnejšiu dovolenku, neváhajte a vyrazte do Krkonôš aj vy. Navštívte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/ a objednajte si svoj termín.