ewita

Prenájom rozprávkovej chalúpky Roubalka

Vydať sa po stopách bájnych rozprávkových postáv či za pokladom neznámeho piráta je v dnešnej dobe asi nereálne. Existuje však miesto, ktoré ctí všetky zásady prírodného a tradičného vzhľadu, a to v maximálne možnom luxusnom meradle. Prenájom chalupy Roubalka poskytuje všetkým potenciálnym záujemcom o bezprostredne originálnu dovolenku nadštandardne vybavené zázemie pre mimoriadne kvalitný odpočinok.

Zrubová chalúpka sa nachádza v Krkonošiach neďaleko známeho lyžiarskeho centra Čierny Dul, takže o zábavu či pohybové aktivity tu núdza naozaj nie je. Vymeňte na chvíľu pohľad zo svojho okna do rušných ulíc mesta a vydajte sa na dobrodružnú výpravu za poznaním krás panensky čistej prírody.

Dovolenka v Krkonošiach

Ak ste na tom rovnako ako celý rad ďalších obyvateľov našej krásnej vlasti a túžite po odkrývaní nádherných miest tunajších lokalít, dovolenka v Krkonošiach je presne tou oblasťou, ktorá by nemala uniknúť vašej pozornosti. Chalupa s príznačným názvom Roubalka je vybavená modernou vírivkou a vonkajším vyhrievaným bazénom

Interiér a exteriér tejto netradičnej staročeskej chalupy sú dotiahnuté do posledného detailu. Pri posedení pod holým nebom vás určite očarí niekoľko kamenných schodov alebo vzdialený horský potok, ktorého nárek v podobe neutíchajúceho šumu vám bude robiť spoločnosť 24 hodín denne.

Chalupa Roubalka

Ako náhle sa deň odoberie na spánok, môžete využiť romantické posedenie pri kachľovej peci a natočiť si dokonca tradičné české pivo z dobovej pípy. V prípade, že máte radi páčivé tóny klavíra, na nič nečakajte a pohodlne sa usaďte za klávesy, ktoré sú umiestnené v lodžii. Krkonoše vždy boli prekrásnou lokalitou, navštívte ju aj vy a urobte si tú najkrajšiu dovolenku za posledné roky. Navštívte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/ a zarezervujte si svoj termín.