Tiež premýšľate nad tým, kde tento rok strávite sviatočné dni alebo kde si užijete jarnú dovolenku? Páčilo by sa vám luxusné ubytovanie v historických kulisách s možnosťou atraktívnych výletov do okolia? Milujete hory? Potom máme pre vás skvelý typ. Zrubové chalupy v Čiernom Dole v Krkonošiach vedia svojim návštevníkom poskytnúť ten najlepší komfort a zároveň sprostredkovať jedinečný zážitok, ktorému sa žiadny obyčajný hotel nemôže vyrovnať.

20163162_large

Černý Důl patrí medzi mestečka s neopakovateľnou atmosférou. Prechádzať sa môžete voľne od jednej pamiatky k druhej, bez toho aby ste všade narážali na davy zážitkuchtivých turistov. Navštíviť môžete unikátnu nákladnú lanovku (stále funkčná) alebo napríklad historický hotel Pošta. Poslúžiť si môžete aj dobrým jedlom alebo výletmi do horskej prírody po zaujímavých náučných chodníkoch alebo aj len tak.

Bývanie v drevenici potom kombinuje pocit príjemného súkromia s domáckym štýlom, ktorý inak nájdete len u súkromníkov, ktorí sú v tejto oblasti prakticky nedostupní. A dokážu splniť aj tie najnáročnejšie priania a požiadavky.

 2012-05-19-1941_large

Moderné bývanie v prírodnom štýle

Nádherná chalupa Brusírna je určená pre všetkých, ktorí sa síce radi inšpirujú prírodným bývaním, ale nezavrhujú ani modernú architektúru. Zručne totiž kombinuje oba štýly. Jej prednosťou sú hlavne veľké presklené okná, ktoré historické drevenice nemávajú, a ktoré ponúkajú ničím nerušený výhľad do upokojujúcich zelených stromov.

img_5362_large

Vybavenie poteší každého, kto miluje nové a nevšedné veci. Voľne stojaca vaňa elegantných tvarov poskytne pri kúpaní nezabudnuteľný zážitok a zrelaxovať sa je možné aj v luxusnej saune alebo vonkajšom kúpacom sude. Nechýba ani vlastný gril a bohato zásobená vínna pivnica.

Oddýchnuť si tu môžete po celý rok, k dispozícii sú 2 štvorlôžkové apartmány a dve dvojlôžkové izby, takže sa v chalupe Brusírna môžete ubytovať pokojne s celou rodinou alebo s partiou dobrých priateľov. Dovolenka trávená spoločne s tými, ktorých máte radi, totiž určite patrí k tým najkrajším, ktoré môžete zažiť.