Každý rodič by sa rád zavďačil svojim deťom príjemným darčekom, ale aké sú teraz in a ktoré idú najviac na odbyt? Ak v tejto oblasti tápete, alebo len hľadáte inšpiráciu k nákupu, navštívte Bafshop a pozrite si produkty KidKraft.


kuchDrevená kuchynka pre deti
Detská drevená kuchynka je jedna z mnohých atribútov, ktoré asi nikdy nezaniknú. Deti radi varia a navyše sa chcú podobať svojim rodičom. KidKraft im túto ponuku poskytuje v bezpečnom obale. Varenie bez špiny a nebezpečenstvo úrazu je tu.
Drevená kuchynka pre deti je skvelou šancou ako sami sebe dopriať oddychu a svojim deťom náležitého dobrodružstvo. Ak s vami deti radi varia, máte týmto darčekom vyhraté na veľmi dlhú dobu.


kuchDrevená kuchynka v retro štýle
Drevená kuchynka v tomto retro štýle poteší oko nielen vašich detí, ale aj vás samotných. Celý produkt je vyhotovený z prírodných materiálov v podobe klasického dreva a MDF dosiek. Ide o veľmi odolnú konštrukciu, ktorá vydrží aj menej citlivé zaobchádzanie.
Kuchynka od spoločnosti KidKraft je vhodná ako pre malé kuchárky, tak aj začínajúcich kuchára amatérov. Ku každej objednávke poskytujeme aj návod na montáž pre všetky prípady. Zvukové signály a otáčajúce gombíky umocnia zážitok z hrania.


Ak vás zaujímajú aj ďalšie informácie, navštívte internetové stránky bafshop.cz