Každý z nás sníva o krásnej dovolenke, niektorí o šumení blankytne modrého mora, slnku, plážach a exotike, iní o možnosti stráviť svoj voľný čas v prírodných krásach svojej rodnej vlasti. Presne pre druhú skupinu sa ponúka celoročná príležitosť vyžitia v najvyššom pohorí Českej republiky.

 

 Prenájom chalupy Roubalka v Krkonošiach

Chalupa Roubalka poskytuje všetkým potencionálnym záujemcom vysoký komfort ubytovania a uspokojí najnáročnejších hostí svojím luxusným vybavením. Zrubová chalúpka sa nachádza neďaleko vyhľadávaného lyžiarskeho centra Čierna baňa, ktoré poskytne športové vyžitie či inú zábavu tela i ducha. Lokalita ponúka nekonečne možností peších turistických výletov do okolia či celodenných horských túr.

 

Dovolenka v Krkonošiach

Ak túžite po návštevách tunajších zákutí, je dovolenka v Krkonošiach ideálnym variantom pre báječné zážitky. Chalupa nesúca veľavravný názov Roubalka je vybavená modernou vnútornou vírivkou a vonkajším vyhrievaným bazénom s protiprúdom, pre regeneráciu vášho unaveného tela určite radi uvítate možnosť využiť saunu. Vaše ratolesti určite ocenia vybavené detské ihrisko a pripojenie k internetu formou wi-fi je samozrejmosťou.

img_9386_large

Neďaleko chalupy preteká horský potok, ktorého šumenie Vám spríjemní vonkajšie posedenie v letných mesiacoch. Za dlhých zimných večerov naopak oceníte možnosť zasadnúť pri horúcej kachľovej pece. A za zvuku praskajúceho dreva si môžete vychutnať vlastnoručne načapované vychladené pivo z dobovej pípy a gazdinka môže pripraviť chuťovky k pivu v plne vybavenej kuchyni.

 

Dovolenku si môžete spríjemniť hrou na klavír, ktorý je umiestnený v lodžiu.

Ak  si chcete užiť tú najbáječnejšiu dovolenku neváhajte a vyrazte do Krkonôš aj vy. Navštívte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/a predplatiteľom si svoj termín.