ewita

Samolepky na stenu nielen do detskej izby

Premýšľate nad tým ako oživiť vašu miestnosť bez toho, aby ste museli maľovať alebo kupovať do miestnosti drahé dekorácie? Poobzerajte sa po nálepkách na stenu. Nálepky môžete použiť do hociktorej miestnosti v dome či byte. Trendy nálepky na stenu do spálne sa postarajú o oživenie celého dizajnu tejto izby. Výber je skutočne široký od rôznych písmen, citácii až po podobu vášho obľúbeného kvetu.

 

Oživenie detskej izby

Výber dekorácii pre detskú izbu môže priniesť veľa zábavy. Rodičia môžu mať víziu, aké steny by pre svoje deti chceli. Môžu kombinovať obrázky a slová, ale môže im chýbať umelecký talent a zručnosti potrebné na vykonanie týchto plánov. Na zjednodušenie procesu zdobenia môžu majitelia domov použiť detské nálepky. Pred zakúpením nálepiek musia mať rodičia konkrétny plán, vrátane farieb a tém, ktoré chcú používať.

Kľúčovým aspektom je vek dieťaťa. Ak rodičia majú dieťa, ktoré ešte nerozpráva a nevie sa s nimi podeliť o to, čo sa mu páči, majú slobodu rozhodovať o témach a farbách medzi sebou. Ak je dieťa staršie, malo by sa spolupodieľať pri rozhodovaní o farebnej schéme a obrázkoch v miestnosti. Rodičia batoľaťa by mali myslieť na to, aby umiestnili nálepky na inú časť steny ako je tá priamo vedľa postieľky alebo postele, kde môže byť dieťa alebo batoľa pokúšané, aby sa pokúsilo ju odlúpiť.

 

Kontrast farieb

Farebné kombinácie sa značne líšia, pokiaľ ide o nálepky na stenu. Majitelia sa zvyčajne usilujú o určitý kontrast medzi stenou a nálepkami, pretože kontrast umožňuje, aby nálepky vynikli  lepšie. Napríklad miestnosť dievčaťa, ktorá je natretá hlboko ružovou farbou dobre funguje s čiernobielymi bielymi alebo čiernymi nálepkami na stenu. Bez ohľadu na to, aké farby rodičia vyberú pre farby na stenu, nálepky a samolepky musia zabezpečiť, aby mali rovnakú farebnú schému v celej zostave izby.

Ak chcete niečo iné ako nálepky, niečo čo ochráni vaše steny a celé ich pokryjú, porozmýšľajte nad tapetami. Inšpiráciu nájdete na Perfektnetapety.sk.