ewita

Senzačné doplnky do záhrad naplnia vaše očakávania

Každá záhrada je tak krásna, ako si ju vyzdobíte či naaranžujete. Rastliny sú už dávno zasadené, stromčeky sa pripravujú na jesenné opadávanie a v modernej drevenej kôlni stojí všetko potrebné náčinie na udržiavanie záhrady v kondícii. Možno vám však ešte chýba ďalšia malá výpomoc z veľmi obľúbenej kategórie spoločnosti Vladeko, ktorá sa nazýva doplnky do záhrad. Práve v tejto oblasti nájdete možno presne to, čo vaša záhradka a celkový vzhľad pozemku v skutočnosti potrebuje. Bez dekorácie nepôsobia žiadne priestory útulne. Doplnky do záhrad s premysleným dizajnom a kladeným dôrazom na maximálnu estetiku dokážu povzniesť akúkoľvek záhradku do lukratívnejších sfér. Nechajte sa upútať rozprávkovou atmosférou jednotlivých produktov.

 

Studňa ako z rozprávky

Rozprávková atmosféra dekoratívneho sortimentu dýcha z každého záhybu. Predstavme si napríklad štýlovú drevenú studňu s vnútorným priemerom 125 cm. Jej výška v hrebeni je stanovená na 210 cm. Ak by vás zaujímalo z čoho je vyrobená strecha, tak z biodosky, na ktorej je asfaltový šindeľ.

Na lepšie zacielenie do prednastaveného záhradného konceptu si môžete vybrať celkom z troch farebných variantov, a to z červenej, hnedej alebo zelenej. Súčasťou objednávky je štýlový okov na reťazi. Studňa samozrejme slúži ako dekorácia, teda je vhodná na zakrytie už postavenej betónovej skruže, ktorá kazí vzhľad záhradky.

Štýlová poštová schránka

Premýšľali ste niekedy nad svojou poštovou schránkou? Dekorácie majú mnoho podôb, prečo teda nedať šancu aj tak na prvý pohľad obyčajnej veci, ako je poštová schránka. Poštová schránka je vyrobená z kvalitného tvrdého listnatého dreva a je plne uzamykateľná.

Dvierka sú navyše zdobené rezbou v typickom tvare poštárskej trubky. Na strieške nechýba už tradičný asfaltový šindeľ, ktorý chráni materiál pred premoknutím a ďalšou nepriazňou klimatických podmienok. Poštová schránka je dodávaná bez povrchovej úpravy.