Prechádzal som sa po pláži a rozmýšľal som nad životom. Či je to čo robím správne, či to má nejaký zmysel. Premýšľal som nad všetkými problémami, ktoré mám v rodine a v práci. Všetko sa mi v poslednej dobe začína rútiť. Všetko sa rozpadá.

Môj život. Už niekoľko dní som na dovolenke a trápim sa. Namiesto toho aby som sa bavil a užíval si to. Vtedy som si všimol neďaleko miesta, kde som sa prechádzal veľký dav ľudí a silnú hudbu. Nuž premohol som sa. Išiel som sa pozrieť, čo sa to deje. Nad veľkým stanom bol nápis Sex on the beach. Bral som to ako znamenie a vošiel som dnu. Všetci tancovali a bavili. Sadol som si k baru a dal si jediný nápoj, ktorý na počesť tejto party lievali. Teda Sex on the beach. Vtedy som uvidel krásne dievča. Pri pohľade na ňu, sa zrazu stratili všetky moje problémy. Bola krásne a tancovala dokonale. Sem tam sa na mňa usmiala. Po chvíli prišla ku mne a chvíľu sme sa rozprávali. Smiala sa na všetkom čo som povedal.

woman-422706_960_720

Vytiahla ma tancovať a ja tanec naozaj nemám rád. Pri nej som sa však tak odviazal, že ma to začínalo aj baviť. Sladko sa na mňa usmiala a pobozkala ma. V tom som ju pevne uchytili a bozk jej opätoval. Chytila ma za ruku a stále sa usmievala a tancovala. Vedel som, že dnešný večer bude vďaka nej výnimočný. V tom ma začala ťahať na pláž. Hodila ma o zem a stiahla mi plavky. Jemne mi urobila masáž penisu, postupne sa mi s ním hrala a začala ho lízať ako lízatko Dala ho do úst celý, úplne až po koniec. Robila to tak zmyselne a úžasne, každú chvíľu som mal pocit, že už odídem, ona však vedela presne čo robí. Prebrala úplne celú kontrolu na seba. Strčila si ho do vnútra a začala mi na ňom drepovať. Drepovala rýchlejšie a rýchlejšie. Krútila panvou. Nedovolila aby som sa jej zmocnil. Otočila sa tvárou ku mne a zhodila zo seba vrchný diel. Neprestávala však drepovať. Vytiahol som sa k jej prsiam a masíroval ich penisom,potom bozkával. Vzdychala tak úžasne, každý jej vzdych ma privádzal do šialenstva. Presne vedela kedy príde môj vrchol, dala si penis opäť do úst a  prehltla. Kvapku nechala, aby jej stiekla po tvári a potom si ju nežne olízla.

V živote som nevidel dokonalejšiu ženu, ako je ona. Hoci sme hovorili úplne inou rečou a nič sme si nerozumeli, naše telá do seba zapadali ako puzzle. Bol to najlepší sex na pláži.