Je sex na verejnosti normálny? Aké výhody má sex na verejnosti? Aké má nevýhody? Čo je „normálne“ a čo už je úchylka? Odpoveď na všetky tieto ale aj oveľa viac otázok sa dozviete nižšie.

 

Sex na verejnosti

Donedávna bol ešte samotný sex považovaný za TABU a ľudia o ňom neradi hovorili. Doba je ale taká, že sex sa stáva dosť významným predmetom debát. A to znamená, že už ani sex na verejnosti, či dokonca sex medzi ľuďmi, nie je už tak úplne TABU. Čím ďalej tým je to oveľa normálnejšia vec a začína ho praktizovať čím ďalej, tým viac ľudí.

 

Je sex na verejnosti normálny?

Pre mnohých je stále sex na verejnosti niečo nehorázne a nechutné. Sú totižto ľudia, podľa ktorých patrí sex rozhodne do postele a mal by byť súkromnou záležitosťou za dverami spálne alebo v náručí ženy zo sex privátov. Sú tú však ale aj ľudia, pre ktorých je sex na verejnosti normálny a dokonca ho radi aj praktizujú. Ľudí sex na verejnosti láka. Neviete prečo? Láka ich tá predstava, že môžu byť prichytení. Láka ich to, že ich môžu vidieť ľudia. V mnohých prípadoch to býva pre obidvoch neskutočne vzrušujúce. Tí čo už raz vyskúšali sex na verejnosti, vedia, že to nie je nič hrozné a tento zážitok sa im veľmi páčil a radi by si ho zopakovali.

 

Aké má výhody sex na verejnosti?

Výhody sexu na verejnosti sú jednoduché. Dvaja ľudia nemusia potláčať svoje chúťky. Ak jednoducho na toho druhého dostanete chuť, tak jednoducho si s ním dáte sex na verejnosti. Ľudia, ktorí sú zvyknutí na sex na verejnosti sa jednoducho nehanbia. Nemusia riešiť žiadne priestory, že kde majú ísť ak na nich príde chuť uprostred mesta. Jednoducho sa dokážu urobiť kdekoľvek. Zároveň takýto ľudia sú viac odviazaný a sex si oveľa viac užijú. Veľkou výhodou je,  že sex na verejnosti je skutočne o niečo lepší ako ten klasický sex v posteli. Nakoľko napätie, ktoré ľudia v danom momente prežívajú dokáže stimulovať ich orgazmus k oveľa väčšiemu.

 

Aké nevýhody má sex na verejnosti?

Úplne najväčšou nevýhodou je to, že vás môže kedykoľvek hocikto prichytiť. Pokiaľ teda nepraktizujete sex priamo medzi ľuďmi. Samozrejme ak praktizujete takýto sex priamo medzi ľuďmi, musíte počítať aj stým, že sa to mnohým páčiť nebude a tak na vás môžu kľudne aj zavolať mužov zákona. Tí vám vypíšu mastnú pokutu a boli by ste radšej, keby ste ostali v erotickom priváte. Ďalšou nevýhodou je nepohodlie. Teda pre niektorých to nevýhoda je. Máte možnosť ľahnúť si na zem. Pokiaľ vám nevadí prípadné ušpinenie sa. Tiež aj dlhý sex postojačky nie je žiadna výhra. Záleží to však ale od tých dvoch daných ľudí a ich fantázii.

 

Čo je „normálne“ a čo už je úchylka?

Normálny je sex na verejnosti, ktorý nepoburuje ľudí. Dajú sa nájsť rôzne miesta, kde ľudia chodia ale nemáte až takú šancu, že vás pri sexe aj priamo zastihnú. Najlepšie sú miesta v noci, keď je trochu tma a vám vidieť predovšetkým iba obrysy. Úchylkou je, keď sa dvaja začnú obťažovať na verejných miestach, ako je verejná doprava, múzeá, galérie či obchody, nákupné centrá. Pokiaľ sa už viac viditeľnejšie obťažovanie deje na takýchto miestach, začína to byť úchylka. A teda pokiaľ ide o verejný sex medzi ľuďmi, kde dokonca môžu ísť aj deti to je už parádna úchylka. Ale aj takýto sex mnohých z vás láka a vzrušuje.