ewita

Sexy a pohodlnú bielizeň môžete nosiť po celý deň

Pod pojmom erotická spodná bielizeň si zrejme väčšina z váš predstaví čipkované kúsočky látky doplnené stuhami alebo tenkými pásikmi. Ale verili by ste, že sexy spodná bielizeň môže byť tak pohodlná, že v nej bez obáv môžete stráviť celý deň?

Pohodlie, ktorému to vážne pristane

Spodnú bielizeň nosíme na sebe celý deň, preto by mala byť čo najviac pohodlná a dobre padnúca. Ale kto hovorí, že nemôže byť zároveň aj krásna a sexy? Práve pohodlné saténové nohavičky klasického strihu môžu byť tou delikátnou bodkou, ktorá vás povzbudí pri nudnom popoludní trávenom v kancelárii. Až prídete domov, nebudete si pripadať ako obyčajná šedá myš …

Rovnaký luxus si môžete dopriať aj doma. Ako asi bude reagovať váš partner, až na neho spod zástery (oblečenej samozrejme len kvôli zaváraniu kompótov) vykuknú klasické nohavičky v prevedení čipky? Už žiadna obyčajná bavlnená bielizeň, ktorá sa už po treťom vypraní vytiahne tak, že vám skĺzava pri každom neopatrnejšom pohybe. Doprajte si to najlepšie a rozmaznávajte sa aj vo všedný deň.

female-865000_640 (1)

Veľa možností pre každú ženu

Hľadáte prádlo, ktoré dobre vyzerá, dlho vydrží a veľmi pohodlne sa nosí? Potom určite navštívte e-shop www.daniela-pradlo.sk. Tunajšie modely sú vyrábané z materiálov prvotriednej kvality a všetky strihy boli špeciálne navrhnuté pre čo najpohodlnejšie a najpríjemnejšie nosenie. Nezáleží na tom, či budú vaše obľúbené klasické nohavičky z bavlny, saténu alebo čipky. U žiadnych určite nesiahnete vedľa.

Medzi najobľúbenejšie modely pre denné nosenie patria bavlnené nohavičky s netradičnými potlačami. Zoženiete tu aj vkusné jednofarebné komplety pod večerné šaty alebo dráždivé kúsky s krajkovými priehľadmi. Jednotlivé kategórie v e-shope sa navyše rafinovane dopĺňajú. Nie je teda problém zaobstarať si napríklad kompletný set klasických nohavičiek, podprsenky a nočnej košieľky alebo body v jednotnom dizajne, v ktorom určite zažiarite aj v intímnych chvíľach, ktoré patria iba vám a vášmu partnerovi.

f5c087425b6ddf925b90f21f99e1e235