ewita

Šperky zdobené kryštálmi kubických zirkónov vyzerajú dokonale!

Šperky zdobené kryštálmi kubických zirkónov vyzerajú dokonale!

Nie je šperk ako šperk. Hlavným účelom šperku je zvýrazniť krásu a vyjadriť štýl jeho nositeľa. Ak máte rada trblietanie, jemnosť ale napríklad aj extravaganciu, určite by vás mohli zaujímať šperky z kolekcie CRYSTAL. Jedná sa totiž o neobvyklé spojenie chirurgickej ocele a atraktívnych kubických zirkónov

Kamene majú jedinečný ligot vďaka špeciálnemu zbrusu
Kolekcia CRYSTAL obsahuje trendy šperky, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitnej chirurgickej ocele. Vďaka nej veľmi odolné voči poškodeniu aj vonkajším vplyvov a hypoalergénne. Šperky z tejto kolekcie ale vynikajú ešte niečím a síce svoju ozdobnosťou. Na každom šperku sa totiž nachádzajú neobyčajné kubické zirkóny. Jedná sa o synteticky vyrábané nerasty v rôznych farbách, ktoré sa veľmi podobajú diamantom. Zirkóny použité na šperky kolekcie CRYSTAL navyše prešli špeciálnym brusom, vďaka ktorému získali vysoké trblietanie. Zvyšujú tak atraktívnosť každého šperku.

 

 

psw1041_ocelovy_privesek_krystaly 

K dispozicii skvostné kúsky v rozmanitých farbách
Do zirkónov sa tiež primiešavajú kovy ako je nikel, chróm alebo kobalt a vďaka nim získavajú zaujímavé farby. Kryštály môžu mať číru farbu, môžu byť aj podmanivo modré, tajomne čierne alebo zmyselne červené! Kolekcia CRYSTAL ponúka celú paletu rozmanitých šperkov. Veľmi obľúbené oceľové náramky, prívesky a náušnice môžete mať guľôčky alebo napríklad romantické srdiečka. K dispozícii aj prstene a to aj výrazným zdobením, ktoré sa hodia na bežné nosenie a zaujímavo oživia aj večernú róbu.

Kolekcia CRYSTAL ponúka jedinečné šperky, ktoré by žiadne modernej žene nemali chýbať.

Nájdete ich v ponuke na www.stribro4u.cz