ewita

Spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. Kvalitné čistenie kobercov v Košiciach

Vlastním hotel v Košiciach. Nie je veľmi veľký, ale na kvalitách služieb a spokojnosti zákazníkov nám záleží. Nenechávame bez povšimnutia ani tú najmenšiu maličkosť. Veľmi si tiež zakladáme na čistote prostredia. Každá izba musí vyzerať ako zo škatuľky. Ľudia, ktorí sa prídu ubytovať, si musia pripadať, že pred nimi v izbe ešte nikto nebol ubytovaný.Preto využívame služby veľmi kvalitnej upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., metodické čistenie sedačiek, tepovanie kobercov Košice. S touto firmou pravidelne spolupracujeme už niekoľko rokov a nikdy nás nesklamala. Zamestnanci firmy A SERVIS nás pravidelne navštevujú za účelom umývania okien a čistenia kobercov. Viac by som vám chcel ale predstaviť ich metódu čistenia kobercov. Táto metóda totiž nie je až toľko známa.

Po niekoľkých zlých voľbách upratovacích firiem, ktoré nám koberce vždy skôr viac poničili, ako vyčistili, sme touto firmou boli doslova očarení. Firma A SERVIS používa k čisteniu kobercov tzv. strojovú metódu. Výsledkom sú vždy oživené, vykefované a dezinfikované koberce. Žiadne premáčané koberce ani roztoče. Preto tiež návštevníci nášho hotela môžu získať dojem, že sme náš hotel otvorili ešte len pred nedávnom a patria k prvým zákazníkom.

Tiež si vážime prístup firmy A SERVIS. S termínom čistenia nám vyjdú vždy v ústrety, je totiž treba zosynchronizovať ich prácu s tým, ktoré izby máme práve voľné. Naviac ich zamestnanci sú praví profesionáli, ktorých práca aj baví. Sú vždy príjemní a zbytočne svoju prácu nepreťahujú. Pokiaľ  hľadáte upratovaciu firmu, rozhodne odporúčame firmu A SERVIS.

Už nemusím umývať v Košiciach okná! Máme totiž nano impregnáciu

Jedného dňa sme sa s manželom rozhodli, že musíme urobiť niečo s našimi zanesenými a večne špinavými oknami. Máme dom hneď vedľa hlavnej cesty, kde denne prejde naozaj veľa áut, takže je jasné, že sa tu veľa práši a lieta všetko možné. Najviac si ale odnášajú naše okná, ktorá už majú na sebe vrstvu nečistôt, s ktorou už je potrebné niečo robiť. Ani jednému sa do umývania okien nechcelo, tak sme sa rozhodli, že si na túto prácu necháme zavolať profesionálnu upratovaciu firmu.

Keď sme potom hľadali na internete, veľmi sme sa riadili recenziami a rôznymi hodnoteniami od zákazníkov, ktorí mali s danou firmou nejaké skúsenosti. Ako najlepší variant nám vyšla firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., Výškové čistenie fasád, umývanie okien, zimných záhrad, nano impregnácia Košice, ktorá mala naozaj veľa kladných hodnotení.

Neváhali sme a upratovaciu firmu sme nakontaktovali. Dozvedeli sme sa, ako prebieha ich práca a taktiež nám bolo povedané, ako funguje takzvaná nano impregnácia okien, ktorú nám v našej situácii odporučili. Táto impregnácia funguje na princípe „lotosového kvetu“, keď sa na okne vytvorí z vody a nečistôt guľôčky, ktoré potom vďaka vetru z okna odlietajú preč. Boli sme nadšení, takže sme hneď dohodli termín čistenia.

V daný deň prišli zamestnanci firmy a hneď sa pustili do práce. Okná dôkladne umyli pomocou špeciálnych čistiacich prostriedkov, následne ich zotreli gumovou stierkou a na záver ich vyleštili pomocou bavlnenej plienky. Nepoužili žiadne leštiace prípravky, to bolo naozaj veľké prekvapenie.

S firmou A SERVIS LIPKA, s ich odvedenou prácou, komunikáciou s firmou aj zamestnancami, sme boli veľmi spokojní a už chápeme toľko kladných hodnotení a recenzií. Preto tiež pridávame našu.