Máte dom pri ňom záhradu a bojujete neustále s tým, že si domov na topánkach nosíte hlinu, sneh alebo iné nečistoty? Tiež vám vadí, že keď idete zo záhrady alebo napríklad z prechádzky v prírode, máte topánky obalené nečistotami a musíte ich zložito čistiť? Ak áno, potom aj vy iste oceníte praktický škrabák alebo obuvák , ktoré navyše môžete mať aj v nádhernom dizajne …

rohacŠrabák zaistí dokonalé očistenie obuvi
Šrabák topánok je praktickým pomocníkom pre každého, kto chce mať vyčistenú obuv a nechce sa zdržovať zložitým čistením. Stačí len niekoľko pohybov nôh a vďaka ostrej hrane vyčistíte podrážku vašej topánky rýchlo a dokonale. So zaujímavou ponukou netradičných šrabákov topánok prichádza vladeko.cz. V ich ponuke nájdete hneď dva zaujímavé kúsky. Prvým je škrabák topánok v tvare kačice s dĺžkou 37cm a druhým je Škrabák na topánky – Pes, ktorý je dlhý 38 cm , široký 15cm a má škrabku na chrbte s dĺžkou 17 cm a výške cca 14cm. Obaja škrabáky sú vyrobené z liatiny – takže sú ťažké a vďaka tomu zostanú presne tam, kde ich umiestnite. Škrabák na topánky – Pes má dokonca v labkách dva otvory pre možné priskrutkovanie k zemi. Ak tieto škrabáky umiestnite v blízkosti dverí, pred vstupom si topánky vďaka nim rýchlo očistíte a zabránite tak tomu, aby ste si domov nosili nečistoty. Vďaka krásnemu dizajnu sa škrabáky môžu stať aj zaujímavou ozdobou .

Praktický obuvák poteší nielen starších
Na vladeko.cz nájdete aj ďalšieho praktického a súčasne štýlového pomocníka. Je ním obuvák na topánky v tvare chrobáka roháča. Aj tento obuvák je najlepšie umiestniť v blízkosti dverí. Vďaka nemu sa nebudete musieť pri vyzúvaní topánok obťažovať ohýbaním. Iste to ocenia starí aj mladí. Obuvák je vyrobený z liatiny a váži 2 kilogramy. Medzera , ktorá zaručuje pohodlné vyzúvanie topánok , je široká cca 6 – 7cm , takže si pohodlne vyzujete všetky druhy topánok .

Kúpte si týchto štýlových pomocníkov domov aj vy . Ponuku nájdete na www.vladeko.cz