ewita

Strojné, hĺbkové tepovanie, čistenie kobercov, sedačiek, čalúnenia Bratislava

Realizujeme strojové čistenie, tepovanie kobercov Bratislava pre veľa našich dlhodobých zákazníkov, ktorí majú svoje prevádzky v obchodných domoch, pre reštaurácie, kluby, úrady, kancelárske priestory, ale tiež v domácnostiach a bytoch. Pri tepovaní a čistení kobercov je pre nás dôležite, aby bol zákazník spokojný, preto prácu odvedieme kvalitne a rýchlo, aby sme nezdržiavali prevádzku ako vo firmách, tak aj v domácnosti. Ráno potom môžete bez problémov znovu zahájiť prevádzku.

Pokiaľ máte obavy z rozlohy, tak po dohode pracujeme aj v početnejších tímoch, aby sme stihli všetko urobiť do otváracej doby. V domácnostiach čistíme často aj sedačky, ktoré sa tiež dajú čistiť strojovou metódou a dosahujeme veľmi kvalitných výsledkov. Čistenie a tepovanie kobercov robíme predovšetkým dezinfekčnou a účinnou chémiou HDD Floorwash, ktorú rozpeníme kotúčovým strojom a všetko vysajeme vysokovýkonným trojmotorovým priemyselným vysávačom, ktorý má silný výkon a tak pohltí nielen nečistoty, ale aj vlhkosť.

Zákazníci sa na nás obracali tiež s požiadavkami, keď im iná firma čistila koberce, avšak nekvalitne. Mysleli si, že je koberec na odpis, ale nám sa vo väčšine prípadov podarilo tieto škody napraviť. Koberce v niektorých prevádzkach sú vysoko zaťažované a tak je potrebné, aby zákazníci dávali koberce servisne čistiť v častejších intervaloch a to minimálne raz za dva roky.

 

Šťastná a veselá fasáda! Odstraňovanie, anti-graffiti Bratislava

Kúpili sme s priateľom v Bratislave starší domček, nechali sme ho zrekonštruovať, zatepliť a urobiť novú fasádu. Boli sme radi, že máme konečne svoje, a tešili sme sa až sa na sviatky nasťahujeme a budeme mať krásne Vianoce. Jeden deň pred sviatkami sme odišli za našimi rodinami, s tým, že Štedrý deň strávime už spoločne.

Všetko bolo dokonalé, priateľ na Štedrý deň vyzdvihol a išli sme domov, do nášho nového hniezdočka. Ani vo sne by ma nenapadlo, že dostaneme taký darček k Vianociam. Cez polku domu sme mali obrovský farebný nápis. A, ,,šťastné a veselé“, tam napísané rozhodne nebolo. Ja som šla do kolien a priateľ bol červený od hnevu. Myslím, že keby toho dotyčného chytil, nedopadlo by to veľmi dobre.

No nedalo sa nič robiť, už sa stalo, sviatky sme tým skaziť nenechali. Užili sme si ich a ihneď po nich sme začali riešiť, čo s tou našou parádou na dome budeme robiť. Sadli sme k internetu a našli sme odborníkov na odstraňovanie graffiti v Bratislave. Volajú sa A SERVIS LIPKA, odstraňovanie, anti-graffiti Bratislava. Recenzie na nich boli také dobré, že nebolo potrebné hľadať ďalej.

Páni prišli ihneď po sviatkoch a upozornili nás na to, že pokiaľ nie je fasáda ošetrená antigraffiti ochranou, je možnosť odstránenia graffiti len 40-70%. lepšie než nič, hovorili sme si v duchu. A SERVIS nás ale milo prekvapil. Nečakali sme, že naša fasáda bude opäť ako nová! Odviedli výbornú prácu. Odporučili nám aj antigraffiti ochranu, vďaka ktorej sa už nebudeme musieť ďalších podobných umeleckých výtvorov báť. Tu iste zvážime, pretože si myslím, že je to investícia, ktorá sa každému majiteľovi domu vyplatí.

Tímu A SERVIS týmto ďakujeme a vrelo odporúčame!