Hľadáte vhodný outfit, bundu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a štýlovo? Značka Björn Borg vám ponúka hneď niekoľko zaujímavých kúskov, vďaka ktorým určite v dave nezaniknete.

 

Dámske bundy pre štýlovú ženu

Bunda s maskáčovým vzorom

Maskáčový vzor je dnes v kurze. Aj preto môžete siahnuť po trendy bunde, ktorá má nielen originálny dizajn, ale je taktiež vysoko kvalitná. Bunda má voľný strih a oplýva podšívkou zo sieťkoviny v zadnej časti, ktorá zaisťuje optimálnu ventiláciu. Bunda disponuje zakriveným lemom a tiež bočnými vreckami. Po bokoch bundy sa nachádzajú zrážky. Jej zadnú stranu zdobí logo Borg, ktoré jej dodáva šmrnc.

Žiarte ako diamant v striebornej bunde

Bunda v lesknúcej striebornej farbe je voľná a vyrobená z polyesteru. Radí sa medzi maximálne komfortné kúsky, ktoré poľahky doladíte k športovému aj klasickému outfitu. Má nízku hmotnosť, podšívku zo sieťkoviny a logo Borg umiestnené na zadnej strane.

Klasická bunda v čiernej farbe vás nesklame

Dávate prednosť striedmejším a menej výrazným farbám? V tom prípade je pre vás bunda v čiernej farbe ako stvorená. Je vysoko kvalitná, ľahká a prispôsobí sa vášmu telu. Navyše, vďaka sieťke na chrbte je vybavená optimálnou ventiláciou.

 

Pánske bundy pre štýlového muža

Nadčasová bunda v zelenej farbe

Hľadáte kúsok, ktorý bude zároveň elegantný, nadčasový a vhodný aj k športovému oblečeniu? Kvalitná bombera vás zaiste nesklame. Bunda na zips je polstrovaná, vyrobená z polyesteru. Ponúkne vám maximálny komfort počas celej jesene.

Pánska vesta v čiernej farbe

Športová pánska vesta je konštruovaná tak, aby ste sa v nej cítili pohodlne pri každej športovej aktivite. Môžete ju skombinovať s mikinou akejkoľvek farby. Vesta kopíruje tvar tela, je jednoduchá a ľahká. Jediným ozdobným prvkom je veľké logo, ktoré sa tiahne cez celú zadnú časť vesty.

Čo na to hovoríte? Našli ste medzi vyššie zmienenými bundami ten pravý kúsok pre vás?