Firme A SERVIS LIPKA dlhujem veľké ďakujem za pomoc s čistením koberca. Pri všetkých vianočných prípravách, ktoré každý rok absolvujem, sa mi stala obrovská nehoda. S prípravami sa vždy snažím byť napred a všetky práce a pečenie stíham radšej vopred, takže som sa tento rok pustila tradične dva týždne pred Vianocami do pečenia a plnenia cukroviniek. Rada robím čokoládové cukrovinky, pretože to všetkým odo mňa chutí.

Bývam v byte s menšou kuchynkou, ktorú som si dotvorila do bielo/čierneho dizajnu a namiesto tradičnej podlahy som si položila svetlý koberec, čo nebolo múdre vzhľadom na situáciu, ktorá tento rok nastala. Nikdy som si nemyslela, že by som mohla byť tak nešikovná, aby som si ho čímkoľvek zašpinila. Čo však tento rok nechcel – pri plnení cukroviniek sa mi prevrhla miska s čokoládovým krémom a skoro všetok mi vytiekol na koberec, takže som okamžite začala behať z kuchyne a do kuchyne a nosila všetky možné čistiace prostriedky, ktorými som sa snažila hnedý fľak z koberca dostať. Bohužiaľ som ho svojím snažením tak akurát zväčšila a z fľaku o veľkosti 30x30cm sa stala obrovská hnedá škvrna. Z diaľky to vyzeralo ako pekné blato, takže som koberec začala sušiť a obvolávala svojich známych, aby mi poradili nejakú upratovaciu firmu, ktorá mi fľak vyčistí.

spring-657479_640

Moja dobrá kamarátka mi poradila A SERVIS LIPKA, takže som náhlivo volala a so slečnou na centrále dohovorila čistenie koberca. Opísala som jej svoju urgentnú situáciu a ona mi zariadila na ďalší deň čistenie koberca, čo pre mňa bolo ako zázrak, navyše tak narýchlo. Nasledujúceho dňa prišli zamestnanci s veľkým čistiacim strojom a museli sa pousmiať, že sa niečo také môže stať… Za hodinu boli s prácou hotoví a na koberci nezostal ani náznak po mojom čokoládovom kréme! Proste paráda! Firme A SERVIS LIPKA patrí obrovské ďakujem za ich služby a všetkým ich odporúčam! Službu čistenie kobercov Košice zaisťujú skvele.