V Rusku objavili silu šungitu už dávno, do Českej republiky sa dostáva až teraz. Šungit je výnimočný kameň s ešte výnimočnejšími vlastnosťami. Vie ochrániť pred negatívnymi vplyvmi okolia, pomáha čistiť vodu, vie liečiť a ešte oveľa viac. Prosím, zoznámte sa ..

kameny_2_154-250x250-600x600Sila uhlíka má rôzne podoby
Šungit je uhlíková hornina. Meno dostala po dedinu Sung, ktorá leží na brehu Onežského jazera – tu bola totiž táto 2 miliardy stará hornina objavená. Na prvý pohľad zaujme šungit čisto čiernym vzhľadom, vďaka ktorému pôsobí veľmi tajomne. Viac než jeho vzhľad sú ale zaujímavejšie jeho účinky. Zistilo sa, že šungit pozitívne pôsobí na ľudské zdravie, vie vyčistiť vodu a vedci odhalili aj jeho schopnosť eliminácia škodlivého pôsobenia od elektrospotrebičov. V Rusku dokonca existujú aj Šungitové kúpele. Aby ste silu šungitu spoznali, nemusíte cestovať až do Ruska. Šungit je k dostaniu aj u nás a to hneď v niekoľkých podobách.

Šungit a jeho podoby
Kúpiť si môžete napríklad šungit v tvare malej pyramídy. V tejto podobe slúži k rušeniu geopatogénnych zón, napomáha harmonizácii prostredia a k pohlcovaniu elektromagnetického žiarenia od počítačov či televízie. K dostaniu je tiež Šungit drť, ktorá je určená na čistenie a posilnenie vody, pôsobí totiž ako prírodný filter. Zaujímavosťou je Šungitový plátok na mobil, ktorý mierni škodlivosť mobilných telefónov. K dostaniu sú tiež špeciálne krémy sa šungitom. Výborný je Bišungit krém sa šungitom, ktorý je skvelým pomocníkom pri liečbe plesní – najmä plesní na nechtoch.

Objavte blahodarnú silu šungitu aj vy. Tieto a ďalšie produkty nájdete na www.knihydobra.cz