Vytvoriť krásny a kvalitný účes nie je nič jednoduché a vôbec nezáleží na tom, či ide o obyčajné mikádo alebo malé umelecké dielo pre zvláštne príležitosti. A bez profesionálnych pomôcok a postupov sa to rozhodne nezaobíde.

Kaderníci medzi sebou zdieľajú svoje know-how len veľmi neradi. Výsledkom sú mnohokrát zastarané postupy, ktoré nezriedka návštevníkom salónov a kaderníctiev neprinášajú tak kvalitnú službu akú očakávajú. Preto už v roku 2007 vznikol e-shop Svetkaderníctva.sk, ktorý sa rozhodol využiť dlhoročné skúseností a znalostí svojich zakladateľov a dodávať na trh len osvedčené a moderné výrobky – od vlasovej kozmetiky cez kaderníckych elektrických pomocníkov až po kompletné vybavenie celých salónov.

Hlavnou prednosťou e-shopu je fundované poradenstvo vo všetkých oblastiach. Na vašu otázku totiž nebude zodpovedať neskúsený brigádnik, ale na slovo vzatý odborník, ktorý s ponúkanými výrobkami každodenne pracuje a dokonale pozná ich prednosti i slabé stránky.
Svet kaderníctva zbiera skúsenosti po celom svete

Neobmedzujú sa len na slovenské výrobky, ale využívajú to najlepšie, čo je k dostaniu aj v zahraničí. Hlavnými značkami vlasovej kozmetiky sú tu Kérastase Paris a L’Oréal Professionnel, ale ucelená ponuka e-shopu obsahuje aj rad ďalších.

Od roku 2011 nájdete na trhu aj originálne kadernícke pomôcky slovenskej výroby, v ktorých sa miešajú získané skúsenosti s tým, čo slovenskí kaderníci potrebujú a vyžadujú. Idú ruka v ruke s kvalitným servisom a pohodlím pri nákupe. Jednoduché prehľadné radenie e-shopu s podrobným vyhľadávaním vám umožní nájsť v krátkom čase presne to, čo práve potrebujete. A nezáleží na tom, či túžite po novo vybavenom kaderníckom salóne alebo chcete len doplniť svoje existujúce kaderníctvo o moderné a praktické kúsky.

Tovar skladom môže byť u vás do 24 hodín a rýchlosť a spoľahlivosť je garantovaná aj vďaka veľmi dobrému hodnoteniu Overené zákazníkmi od Heuréky. Ku každej objednávke vás navyše čaká malý darček a doprava zdarma nad 129 eur . Zverte starostlivosť o svoje vlasy aj vlasy svojich zákazníkov profesionálom v odbore a tešte sa z dobrých výsledkov, ktoré dosiahnete. Vďaka e-shopu Svetkaderníctva.sk je to naozaj jednoduché.