Aj vy patríte medzi ženy, ktoré za jediné vhodné doplnky považujú šatku na krk a náušnice, prípadne raz za čas nejaký ten náhrdelník? Áno, šperky sú všeobecne považované za najvhodnejší doplnok, dajú sa neobmedzene variovať a venujeme im aj najviac pozornosti.  Ak si dáme záležať na vhodných kombináciách a berieme do úvahy celkový vzhľad a charizmu človeka, šperky celkový dojem správne podtrhnú.

Ženy však často, a to hlavne v každodennom živote,  zabúdajú na iný nenahraditeľný doplnok svojej osobnosti, ktorý majú neustále pri sebe. A nieže by mu nevenovali dostatočnú pozornosť, ale práve jeho neustálym používaním niekedy zabúdajú aký je dôležitý a že to nie je len vec na odkladanie mobilu a peňaženky, prípadne posledná záchrana, kde môžu schovať malý nákup.

Dámske kabelky predstavujú niečo viac ako len pekné tašky na veci. Dopĺňajú váš outfit a podčiarkujú celkový štýl, ktorým sa prezentujete. Preto by ste ich výber nemali podceňovať. A ak si napriek tomu stále nie ste isté, či sa vám práve vyhliadnutý kúsok hodí, máme pre vás pár rád ako si vybrať správne:

  • Svetovým trendom je minimalizmus, ktorý uprednostňuje jednoduchosť a čisté línie. Jeden zips, prípadne spona na zapínanie a všetko ostatné spraví efektný, ale nekomplikovaný strih a kvalitná, najlepšie jednofarebná látka. Nikto nezapochybuje o tom, že ide o aktuálny kúsok, aj keď bude mať za sebou už niekoľko sezón. A najlepšie na tom je, že sa bude hodiť k viacerým variáciám vášho oblečenia.
  • Kabelky OBAG napríklad umožňujú ľahkú výmenu ramienok. To je presne cesta ako bez veľkej investície mať zo svojej kabelky vždy nový doplnok. Čierne ramienka na večer, červené na deň do kaviarne. Nehovoriac o tom, že ramienka sú aj časťou kabelky, ktorá sa najrýchlejšie opotrebúva. OBAG tento problém sofistikovane vyriešil a vy už nemusíte oplakať svoju obľúbenú kabelku len kvôli odratým uškám.
  • Aj tá najdrahšia kabelka či taška bude pôsobiť lacno, ak bude vo farbe, ktorá sa k vám alebo k vášmu oblečeniu vôbec nehodí. Ale to neznamená, že musí byť v rovnakom odtieni, práve naopak. Sú však farby, ktoré sa medzi sebou bijú a farby, ktoré sa napriek rozdielu dopĺňajú. Nájdite si raz čas a zistite si pár informácií o teórii farieb.
  • Ak to situácia predsa len dovoľuje, aj jednoduchú kabelku si môžete dozdobiť ďalším doplnkom. Ak to nebudú náhradné ramienka OBAG, tak ju skúste ozvláštniť malou farebnou šatkou uviazanou na ramienku, či zvoľte jemný, decentný prívesok na zips.