Nie ste si istá, či na prvom rande oslníte muža skôr hlbokým sexi výstrihom alebo skôr zmyselnými gestami a vlnením tela? Už nemusíte, existuje totiž kúsok oblečenia, ktorý odvedie väčšinu práce za vás, bez toho aby ho mužské oko hoci len zahliadlo. Áno, hovoríme o spodnom prádle. Len musíte vedieť, ktoré je to pravé.

 

Zvodné krivky vykúzli korzet

Chcete svoju hornú časť naozaj perfektne vytvarovať, ale nemáte už čas tráviť hodiny v posilňovni? Potom siahnite po osvedčenom korzete, ktorý vie s ženskými krivkami kúzliť lepšie ako kvalitná podprsenka. Vie dať krásny tvar nielen prsiam, ale aj vášmu brušku. Všetko dokonale obtiahne a zároveň zoštíhli a vďaka premyslenému strihu a pevnému materiálu nebudú mať neviditeľné faldíky šancu. Obrysy korzetu tiež skvele pôsobia na mužskú predstavivosť a je jedno, ako starostlivo ho budete chcieť ukryť. Muži majú na odhaľovanie korzetov akýsi šiesty zmysel.

 

Aké prsia majú muži najradšej?

Je celkom dobre možné, že si hneď na prvýkrát do korzetu netrúfnete. Ale to nevadí. Perfektne sediaca podprsenka toho správneho strihu vám ale odvedie skoro rovnako dobrú službu. Ešte ako pôjdete z domu, skontrolujte si, či vám jej línie napríklad príliš nepresvitajú v podpazuší alebo naopak nerobia na chrbte podivný hrb. Čudovali by ste sa, ako niektoré typy blúzok či tričiek vedia podobné faux pas vykúzliť. Snažte sa, aby vaše prsia pôsobila prirodzene. Mimochodom, muži preferujú guľaté a mierne nadvihnuté prsia.

Vedľa určite nešliapnete napríklad s podprsenkou Lilac od Axami. Ide o naozaj luxusný kúsok s rafinovanými krajkovými detailmi, ktoré podčiarkujú zmyselné ženské tvary. Vystužené a vymodelované košíčky navyše dajú vášmu dekoltu prirodzený a pevnejší tvar.

 

Nebojte sa podvádzať

Viete, že vám pristanú dlhé úzke sukne, ale vaše nohy a bruško nevyzerajú po zime práve ukážkovo? Nevadí, natiahnite si silnejšie zoštíhľujúce nohavičky a budete zase za hviezdu. Veď u Bridget Jonesovej to tiež fungovalo, teda kým sa jej Daniel pod tú sukňu nepozrel … Avšak stále platí, že na prvom dojme záleží najviac, dajte si na ňom teda záležať.