ewita

Tepelná izolácia zo severských krajín so svojou históriou

Rýchle, čisté a historicky preukázateľné úspechy metodiky zateplenia domu sa hľadajú veľmi ťažko, obzvlášť, keď vyžadujeme okamžitú úsporu minimálne o tretinu zo štandardných nákladov za vykurovanie objektu. Ako teda v zime ušetriť za vykurovanie a v lete sa naopak zbaviť nepríjemného pocitu tepla? Predstavme si skvelú technológiu, ktorá vzišla zo severských krajín a aktuálne sa dostáva do stále väčšieho záujmu i na Slovensku. Fúkaná izolácia zvaná systém magmarelax dokáže za minimálnu investíciu navýšiť celkový komfort užívania všetkých priestorov pod strechou a už od prvého dňa ušetriť vaše investície.

Ako sa fúkaná izolácia vykonáva Systém Magmarelax- alebo minerálna fúkaná izolácia sa prevádza za normálneho chodu domácnosti a celé stavebné práce sú úplne čisté a bez akýchkoľvek komplikácii. Bežne stropy sú hotové už za tri hodiny od začatia. S našou spoločnosťou sa dopredu dohovoríme na pevnej a nemennej sadzbe. Skutočne zaplatíte len za to, čo si vopred dohovoríte. Navyše získate štandardne záruku v podobe 15 rokoch. Na trhu figurujeme už od roku 1995 a vykonávame technológiu, ktorá je celosvetovo úspešná už viac ako 20 rokov.

 

Prečo izolovať práve strop

Systém Magmarelax sa vzťahuje iba na tepelnú izoláciu stropov, pretože už zo základnej školy vieme veľmi dobre, že teplo uniká práve smerom hore. Zateplenie stropov fúkanou minerálnou izoláciou je skvelé riešenie pre každý dom. Plocha stropu okrem toho predstavuje najväčšiu časť celého domu. Je to dané absenciou okien a väčších otvorov. Vďaka tomu má fúkaná izolácia takéto účinky. Okamžitá úspora je stanovená na 30 % súčasných nákladov na vykurovanie. Objednanie servisu je lacné, pretože nie sú potrebné žiadne omietky, ani komplexná montáž.

Návratnosť investície sa pohybuje v rozmedzí od 4 do 5 rokov, čo je v porovnaní s izoláciou stien fasád niekoľkonásobne kratší časový úsek. Čas

realizácie netrvá viac ako 5 hodín, fasáda sa robí niekoľko týždňov. K precíznemu výkonu práce je potrebné vytvoriť len niekoľko malých otvorov, žiadne zložité murárske práce alebo konštrukcie lešenia a následné čistenie.

 

Ako si služby fúkanej izolácie objednať

Stačí jednoducho poslať objednávkový formulár a dohodnúť sa na časovo presnej návšteve jedného z mnohých technikov. Každú stavbu potrebujeme vidieť na vlastné oči. Na mieste získate presný návrh riešenia idúceho v stopách najvýhodnejšej ponuky.

 

Prečo teda izolovať strop systémom Magmarelax?

Systém Magmarelax šetrí až 30 % nákladov na vykurovanie. V letných mesiacoch vás zbaví nepríjemného pocitu tepla. Celý strop bude navyše rovnomerne zaizolovaný bez nežiaducich tepelných mostov. Fúkaná izolácia nechutí hmyzu a dokonca sa v nej netvoria ani žiadne plesne. Za niekoľko hodín je hotová a už po 4 rokoch šetríte.