ewita

Tie najlepšie hračky pre letné mesiace

Posledné roky nám ponúkali skôr leta daždivé a veterné a ani tento rok tomu najskôr nebude inak. Ako ale zabaviť hravé deti v štyroch stenách, keď sa von nedá vystrčiť ani nos? Myslite sa na to už s predstihom a zásobte sa hračkami za skvelé ceny, ktoré môžete v prípade potreby ako mávnutím čarovného prútika vyťahovať z šuplíku. A keby sa tohtoročné leto predsa len podarilo? No, tak máte s predstihom nakúpené nádherné darčeky na Vianoce 🙂

 

Chlapci a autá patria k sebe

Len ťažko nájdete medzi mužskou časťou rodiny jedinca, ktorý by neplanul vášňou k rýchlym kolesám a nablýskaným karosériám. Najmenších chlapcov (ale aj dievčatká, ako rýchlo spoznáte) okamžite zaujme Elektrické autíčko BMW, v ktorom môžu brázdiť dvorček a poľné cesty aj napriek tomu, že  v oteckovom tátošovi nedosiahnu ešte ani na volant. K dokonalosti mu nechýba nič – na palubnej doske sa skvejú tlačidlá pre štartovanie, klaksón, ovládanie muziky a praktická prípojka pre MP3. Rodič potom môže na bezpečie svojho dieťaťa dohliadať z pohodlia záhradného lehátka, z ktorého v prípade potreby do jazdy okamžite zasiahne pohotovostný diaľkovým ovládačom.

Starší chlapci si môžu z domu alebo záhrady urobiť báječnú závodnú dráhu s RC modelmi autíčok, ktoré si dokážu poradiť aj s tými najrafinovanejšími prekážkami alebo klzkými povrchmi. Od vás budú každé popoludnie požadovať jediné: tácku s ľahkou desiatou a dostatok limonády.

_vyrn_795gal-2114280924

Veľa bábik pre dievčatká

Malé slečny sa počas leta snažia usporiadať čo najviac čajových stretnutí a popoludňajších pochúťok. Podporia ich v tom aj ich obľúbené bábiky z Littlest pet shop alebo princezné od Disney. Vyhrajú sa tiež s kaderníckym setom z plastelíny, na ktorom môžu vyskúšať svoju kreativitu.

Stávkou na istotu sú potom stavebnice LEGO. Novinky z Lego Friends alebo Disney Princess nenechajú chladné žiadnu dievčatko. Medzi najväčšie hity patria dve nové stavebnice Ľadové kráľovstvo alias Frozen. Dobrodružstvo na saniach s Annou a Kristoffom a Oslava na hrade Arendelle urobia radosť kedykoľvek a kdekoľvek. Pamätáte ešte, ako ťažko bolo zohnať ELSIN trblietavý palác počas minulých Vianociach? Nenechajte tentoraz nákup na poslednú chvíľu a vybavte sa darčeky pokojne už v lete. Nech si potom nemusíte trhať vlasy v zúfalstve nad oneskoreným listom Ježiškovi 🙂