ewita

Tipy na vianočné darčeky do 12 eur

Radosť môžete urobiť aj s malým rozpočtom. Nezáleží na tom, či máte obmedzené financie na darčeky kvôli vlastnému rozpočtu, zháňate menší darček pre kolegyňu alebo ste sa doma dohodli, že darčeky môžu byť len do určitej hodnoty. Do 12 eur toho zoženiete veľa, zvlášť ak stavíte na kozmetiku a vône.

 

Voňavé darčekové minikazety

Obľúbené značkové vône sa vyrába aj v miniverzii, takže za ne nemusíte minúť stovky eur. Darčeková kazeta Versace Eros Pour Femme okrem parfumovanej vody obsahuje aj telové mlieko a sprchový gél. Mladé parádnica iste poteší set dvoch toaletných vôd Avril Lavigne s kozmetickou taštičkou. Pre pánov môžete zvoliť napríklad kazetu Mexx Life is Now for Him, okrem toaletnej vody obsahuje aj sprchovací gél. Nemusíte sa však obmedziť len priamo na vône, darčekové kazety môžu obsahovať aj sady krémov na ruky alebo starostlivosť o telo.

 

Kozmetika a líčenie

Balíčky pre skrášlenie si môžete poskladať aj sami. Základom je riasenka a lesk alebo balzam na pery, doplniť potom môžete napríklad tiene, pilník na nechty alebo sprchový gél. Skvelým a vtipným darčekom sú tiež krémy na ruky v originálnom balení v tvare sovy, ktorý sa stane ozdobou každej kúpeľne. Obľúbené sú tiež zmenšené verzie krémov a telových mliek, ktoré väčšinou použijeme na cestách alebo na dovolenke.

Aj vlasy vyžadujú starostlivosť

Kvalitný šampón a kondicionér sú skvelá dvojka, ktorá vám nenabúra rozpočet a pritom urobí veľa radosti. Zvlášť dlhovlásky týmto darčekom rozhodne nepohrdnú, spotreba oboch je u nich naozaj veľká. Pre ľahké rozčesanie potom môžete pridať ešte kefu na vlasy, čarovný hrebeň Tangle Teezer vhodný aj pre nepoddajné vlasy alebo malý hrebienok na cesty. Prípravky na starostlivosť o vlasy nájdete ako samostatne, tak v darčekových kazetách na www.parfemy-elnino.sk, vianočné darčeky tak môžete vyriešiť z pohodlia domova pár kliknutiami a nemusíte sa trápiť v radoch v kamenných obchodoch.