Zriekla ste sa nosenia krátkych sukní, pretože vaše nohy nevyzerajú dobre? Je vám to ľúto a rada by ste opäť ukázala nohy v plnej kráse? Alebo sa o svoje nôžky bojíte a chcete ich udržať v kondícii? Máme pre vás tip na 2 prípravky, s ktorými tieto problémy jednoducho vyriešite!

Pomocník č. 1 – Krém pre krásne nohy – Crema Capilar Stop

Prvým pomocníkom na ceste za dokonalo vyzerajúcimi nohami, je práve tento krém. Nohám poskytuje maximálnu starostlivosť vďaka špeciálnemu zloženiu. Krém je skvelý v tom, že aktívne napomáha postupnej redukcii vlásočníc a súčasne pôsobí proti ich vzniku. V jeho zložení sa nachádza mnoho aktívnych látok. Dôležitou zložkou krému je výťažok z pagaštanu konského, ktorý obsahuje escín a gotu kolu – práve tieto látky sú veľmi užitočné pri ochrane jemných kapilár. Druhou významnou zložkou je výťažok z brečtanu, ktorý napomáha optimálnej cirkulácií krvi v dolných končatinách. Po nanesení krému na pokožku dochádza k okamžitej úľave a prichádza pocit sviežosti. Krém je účinný aj v boji s kŕčovými žilami. Rozhodne teda stojí za vyskúšanie. Stačí ho aplikovať 2x denne a vaše problémy rýchlo pominú!

 

Pomocník č. 2 Doplnok stravy pre krajšie nohy – Capilar Stop Integratore

Druhým pomocníkom s veľkým efektom je tento doplnok stravy, ktorý sa môže pochváliť super efektom. V jeho zložení sa nachádza kombinácia výťažkov z hroznového vína, čučoriedok a ruty voňavej (látka rutín). Tieto spoločne napomáhajú k zosilneniu kapilár, a tým nohy ozdravujú. V obsahu sa nachádza tiež výťažok zo sladkej ďateliny, ktorý je dôležitý pre správne fungovanie lymfatického systému. Doplnok stravy Capilar Stop Integratore pomáha riešiť vzniknuté problémy a funguje aj preventívne proti vzniku viditeľných vlásočníc a kŕčových žil. Jeho efekt je najvyšší v prípade, kedy je kombinovaný s vyššie zmieneným krémom.

 

Oba prípravky je možné kúpiť na www.drahomirajelinkova.cz