ewita

Umývanie celoplošných okien od profesionálov. Čistenie fasád Bratislava

Sme potravinárska firma, ktorá sídli v okrajovej časti mesta spolu s ďalšími inými firmami. Už dlhšiu dobu sme hľadali nejakú spoľahlivú firmu na umytie okien a všetkých sklenených plôch u nás na firme. Bohužiaľ sme už párkrát narazili.

Jedna firma nedokázala dodržať pravidelné termíny, druhá zas nikdy neodviedla svoju prácu tak, ako sme si to predstavovali. Proste dlho sme hľadali niekoho, kto to vezme naozaj zodpovedne a odvedie svoju prácu podľa našich predstáv.

Jedného dňa, keď sme sa už opäť rozlúčili s ďalšou upratovacou firmou, nás navštívil obchodný zástupca z firmy, s ktorou už dlhé roky spolupracujeme. Keď sme sa mu posťažovali, zavolal svojmu nadriadenému a dal nám kontakt na firmu A SERVIS LIPK, s.r.o., výškové umývanie okien, čistenie fasád Bratislava, ktorá zaisťuje upratovacie služby u nich vo firme. Vraj určite nebudeme sklamaní.

Po všetkých tých sklamaniach sme už boli opatrnejší, tak sme sa rozhodli, že si ich zavoláme najprv na jednorazové umytie našej oveľa menšej pobočky, aby sme si ich najprv vyskúšali a potom im zverili aj hlavnú centrálu na pravidelné servisné cykly v rámci umývania okien a sklenených plôch.

Už pri prvom kontakte nás milo prekvapili. Keď sme ich kontaktovali, nahlásili rozmery sklenených plôch, ešte ten týždeň nám poslali finančný návrh, ktorý bol cenovo prijateľný. Následne sme bez problémov dohodli termín realizácie, ktorý ba sa hodil obom stranám.

Celková komunikácia s firmou A SERVIS LIPKA bola veľmi rýchla, stručná a príjemná. V daný deň prišli zamestnanci tejto firmy a ihneď sa vrhli do práce. Umývali jedno okno za druhým, šlo im to vskutku rýchlo, bolo vidieť, že majú bohaté skúsenosti.

Najprv vždy okno dôkladne umyli pomocou rozmývača, následne ho zotreli gumovou stierkou a nakoniec ho vyleštili pomocou bavlnenej  utierky tak, že okno bolo krásne lesklé a naozaj precízne umyté, bez jedinej šmuhy. Mali to aj rýchlo hotové, takže nám bolo jasní, že sme našli niekoho, komu môžeme zveriť všetko, čo bude treba.

Od tej doby s firmou A SERVIS  spolupracujeme pravidelne a ich kvalita práce je stále na vynikajúcej úrovni. Vrelo odporúčame.

Metodické, strojové, mokré čistenie kobercov Bratislava

Firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čistenie kobercov Bratislava, zaisťuje kvalitné čistenie. Profesionálne hĺbkové strojové čistenie kobercov robíme najúčinnejšou metódou, ktorá v súčasnosti existuje.

Pre kvalitné strojové čistenie a tepovanie kobercov využívaná strojová metóda kotúčovým strojom a dezinfekčnej chémie. Náš tím preškolených pracovníkov používa kvalitné kotúčové stroje s rotačnými kefami spoločne so značkovou chémiou. Nepoužívame žiadne bieliace prípravky ani zosvetľovače.

Precízne strojové hĺbkové čistenie a tepovanie kobercových povrchov robíme jedine kotúčovým strojom, na ktorom je nasadený šampónovacia kefa, ktorej štetiny disponujú výškou 12 cm. Štetiny kefy sú mäkké, tým pádom je zaručené, že vlákna koberca nebudú poškodené. Na záver čistenia použijeme vysokotlakový turbovysávač Soteco s výkonom 1600 W a podtlakom 2x200mb s úzkou hubicou, ktorá váš koberec zbaví všetkých nečistôt, roztočov, nežiaducich pachov a zároveň vysuší koberec takmer dosucha.

Garantujeme, že po našom hĺbkovom a dezinfekčnom čistení, nezostanú na vašich kobercoch žiadne fľaky. Koberce sú predovšetkým krásnou dekoráciou a praktickou súčasťou väčšiny domov a budov, preto je nutné ich pravidelne udržovať. Za dobu, čo naša firma pôsobí v oblasti čistenia kobercov, sme vyskúšali mnoho spôsobov, ako zbaviť koberec nežiaducich nečistôt. Ale takých výsledkov, akých dosahuje pomocou strojového čistenia kobercov kotúčovým strojom, sme s inými metódami nikdy nedosiahli.

Medzi metódy čistenia kobercov, ktoré sme v minulých rokoch vyskúšali, patrí čistenie a tepovanie kobercov suchou penou, mokrou penou aj čistenie kobercov suchou metódou odsávaných čistiacich práškov. Získali sme skúsenosti aj s extrakčnou metódou, ktorá je dosť využívaná celým radom upratovacích firiem. U extrakčnej metódy musíme zdôrazniť, že koberec nevyčistí dokonale, keďže ide o metódu, pri ktorej je do podsady koberca vstrieknutá voda vrátane chémie  a je okamžite odsatá.

Chýba tu prvok mechanického čistenia a kefovania a všetky pevné nečistoty zostávajú v koberci. Chémia, ktorá je do koberca vstrieknutá súčasne s vodou, nepôsobí na koberec dostatočne dlhú dobu na to, aby kvalitne mohla reagovať. U pien a u extrakčných metód sa nám stávalo, že po tom, čo bol koberec vyčistený a úplne vyschol, sa na povrchu koberca začali objavovať fľaky.

Strojové čistenie kobercov, ktoré robíme my, je síce drahšie než extrakčná metóda čistenia kobercov iných firiem, ale zato pri tomto spôsobe hĺbkového kvalitného čistenia máte zaručený 100% výsledok. Sme schopní strojovo a kvalitne vyčistiť koberce nie len v Bratislave, ale aj po celom Slovensku a Česku tak, že aj pri veľkej ploche vyčistíme koberce po zatváracej dobe obchodu, úradu či inštitúcie tak, že druhý deň ráno môže bezproblémovo fungovať.