Firma A SERVIS LIPKA, umývanie okien Košice, si za dobu pôsobenia v oblasti umývania okien si získala veľkú radu významných zákazníkov, pre ktorých realizuje umývanie, čistenie a leštenie okien domácností a firiem.

Náš tím profesionálnych a odborných pracovníkov Vám zabezpečí veľmi kvalitne vykonanú prácu tzn. vyčistí, odmastí všetky nečistoty a dokonale vyleští všetky presklené časti. Najčastejším servisným cyklom je umývanie výkladov 1x za 14 alebo za 30 dní, ale aj nepravidelne. Na umývanie okien používame veľmi kvalitné nástroje a pomôcky.

Svojim zákazníkom môžeme stopercentne zaručiť, že naša práca bude vykonaná starostlivo a bez akéhokoľvek poškodenia povrchov okien, výkladov a iných presklených plôch. Pokiaľ je potrebné zo sklenených plôch odstrániť ochranné fólie, logá, bannery, samolepky alebo odstrániť a vyčistiť reklamné či nedovolené polepy, sú k tomuto použité korundové žiletky, ktoré musia mať priemer minimálne 10cm. Pomocou korundových žiletiek odstránime bez poškriabania povrchu akékoľvek polepy z okien.

Pri umývaní okien naši zamestnanci tiež postupujú tak, aby nedošlo k žiadnej škode na ostatnom majetku zákazníka, aby napríklad znečistená voda od umývania okien nepoškodila zákazníkovu maľbu a podlahu. Čistenie realizujeme tzv. trikom suchého leštenia. Nikdy k našej práci nepoužívame leštiace prípravky. Sklenenú plochu necháme preschnúť a následne leštíme na sucho čistou bavlnenou plienkou. Umývanie okien sme schopní zabezpečiť v akúkoľvek dennú dobu po celý rok.

Vykonávame tiež čistenie roliet, lamiel, žalúzií a markíz. Umývanie a čistenie okien, výkladov, a presklených plôch vo výške vykonávame pomocou horolezeckej techniky alebo z hydraulických ramien montážnych plošín. Môžeme vykonať čistenie log, reklám, banerov, pylónov vo výške a ďalšie. Upratovanie po stavebných činnostiach.

Špecializujeme sa na strojové hĺbkové čistenie kobercov a podláh a to: dlažby, linolea, marmolea, liate podlahy, plávajúce podlahy, kamenné i prírodné podlahy.

Ďalej na okná nanášame samočistiacu nano impregnáciu okien tzv. nešpinavou úpravou, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GLS. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou.