ewita

Ušetrite až tretinu nákladov za vykurovanie

V zime je vám chladno a v lete sa naopak nemôžete zbaviť horúčavy. Pritom stačí tak málo a váš domov získa úplne odlišný charakter. Už vás niekedy napadlo, že hľadaním lacnejšieho vykurovacieho materiálu toľko neušetríte? Už vás niekedy napadlo využiť moderné technológie a zatepliť si strop?

Áno, aj tak zdanlivo obyčajný krok dokáže ušetriť až tretinu nákladov na vykurovanie. Práce nezaberú viac ako tri hodiny a hneď od nasledovnej doby je pre vás každý deň finančne ekonomickejší. Izolácia stropu Magmarelax ponúka ľahkú cestu k presne stanovenej cene bez práce navyše s obstojnou 15 ročnou zárukou na deklarovanú funkčnosť.

 

Prečo sa pre izoláciu stropu rozhodnúť?

Zateplenie stropu je veľmi chytré riešenie pre svoju veľkú plochu, nakoľko v ňom nenájdete žiadne okná ani dvere. Izolácia má oveľa väčší účinok než zateplenie domu alebo výmenu okien a vchodových dverí. Systém Magmarelax je naviac časovo a finančne nenáročný. Nie sú tu potrebné žiadne stavebné úpravy ani zložité montáže a na celú operáciu si vystačí jeden skúsený pracovník.

Pozrime sa na krátke porovnanie vloženej investície do rôznych tipov zateplenia. Pri systéme Magmarelax sa návratnosť investície odhaduje na 4 až 5 rokov. To je o niekoľko desiatok percent menej, než je tomu u zateplení fasád, kde je potrebný mohutný stavebný zásah a návratnosť je stanovená na 30 a viac rokov.

Čo je fúkaná minerálna izolácia

Fúkaná minerálna izolácia MagmaRelax nie je žiadnou novinkou. Na tuzemskom trhu sa objavila už v deväťdesiatych rokoch a prišla k nám zo severských krajín, kde sú nároky na kvalitu zateplenia samozrejme oveľa vyššie.

U nás sú síce zimné sezóny o niečo miernejšie, aj tak je však nutné kúriť. A ako veľmi dobre vieme, tak práve vykurovanie je mnohokrát najväčšou položkou celého rodinného rozpočtu.

 

Na koho sa obrátiť?

Máte záujem o zníženie nákladov za vykurovanie? Stačí vyplniť kontaktný formulár a behom niekoľkých okamihov sa vám ozve špecializovaný technik, ktorý úplne bezplatne navštívi váš dom a posúdi najvhodnejšie riešenie izolácie stropu. To je základná podmienka odštartovania realizácie – osobný kontakt, kde sa dozviete aj celkovú cenu.

Pre viac informácií navštívte internetové stránky poskytovateľa na adrese: http://www.magmarelax.sk/o-izolacii-stropov.