Tiež sa každý rok snažíte vyberať dovolenku s predstihom, ale jednotliví členovia rodiny sa nie a nie dohodnúť? Radi by ste si užívali luxusného ubytovania a zároveň zaujímavých výletov do okolia? Potom stavte na luxusné ubytovanie v Krkonošiach z dielne Martina Roubala.

Atmosféru podhorského mestečka Černý Důl si môžete užiť v chalupe Brusírna. Zatiaľ čo iné chalupy v okolí sa snažia ťažiť predovšetkým z nevšednej krásy ľudovej architektúry, táto chalupa ponechala historické prvky stranou a namiesto toho sa obliekla do prirodzenej krásy dreva v jednoduchom modernom duchu. Chváliť sa môže predovšetkým čistými líniami a naozaj veľkými oknami, ktoré klasickým dreveniciam tak často chýba.

Krása prírody v modernom háve

Chalupu Brusírna spoznáte už z diaľky. Jej vzhľadu dominujú tri základné prvky – drevo, sklo a železo. Pre jej výstavbu boli použité stredy kmeňov borovice duglasky, ktorých štruktúra sa skvele hodí k všadeprítomnému dekoru žuly.

Jednoduchý miestami až minimalisticky ladený interiér vám poskytne potrebný pokoj a pohodu, ktorých je aj na dovolenke často zúfalý nedostatok. Využite všetky možnosti, ktoré vám táto jedinečná stavba ponúka! Rozpáľte svoje telo v saune a následne sa schlaďte vo vonkajšom kúpacom sude, porelaxujte vo vínnej pivnici alebo si užite skvelú kúpeľ vo veľkej vani s výhľadom do zelene.

Buďte pánom svojho času a uvarte si čokoľvek podľa svojej chuti v plne vybavenej kuchyni (obsahujúcej aj kvalitný kávovar). Nemusíte sa tak na svojich výletoch obmedzovať časom ranného či večerného jedla. A až budete mať prechádzok po okolí dosť, sadnite si na priedomie a započúvajte sa do zvukov krištáľovo čistého horského potôčika a pozorujte, ako sa okolo vás pomaly znáša súmrak. Takéto chvíle sú na rodinnej dovolenke nezabudnuteľné. Ak ich tiež chcete zažiť, navštívte stránky chalupy Roubal a zarezervujte si termín svojho pobytu na chalupe Brusírna ešte teraz. Neváhajte, pretože miest rýchlo ubúda!