ewita

V čom na svadbu počas leta? Ideálne v tých správnych koktejlových šatách

Dostali ste pozvánku na svadbu, ktorá sa bude konať počas letných mesiacov? Rozmýšľate, čo si na ňu oblečiete? S veľkou pravdepodobnosťou bude počas svadobného dňa vašich známych vládnuť teplé počasie, a práve tomu je potrebné prispôsobiť výber šiat. Potrebujete sa totiž cítiť pohodlne a vzdušne, aj keď budú vonku panovať neznesiteľné horúčavy. Elegantné koktejlové šaty sú na svadbu počas leta tou správnou voľbou. Ako si ich vybrať a aké koktejlové šaty sú v súčasnosti IN?

 

Dlhú róbu odložte na ples a rozhliadnite sa po nových koktejlových šatách

Za koktejlové šaty môžeme označiť všetky dámske šaty, ktoré odhaľujú členky. Dnes sa však tento termín používa zväčša pre šaty, ktorých dĺžka siaha po kolená či tesne nad ne. Práve mierne kratší strih vám na rozdiel od dlhej róby poskytne v lete väčšiu pohodlnosť. Ak máte jednu v zálohe, odložte ju radšej na zimnú plesovú sezónu a teraz sa poobzerajte po nových koktejlových šatách.

kokteilove-saty-abella-salonevamaria.sk

Módnym hitom sú prestrihnutia pod prsiami

Na trhu je dostupných množstvo strihov, a preto nebude mať žiadna dáma problém s hľadaním tých ideálnych pre seba. V súčasnosti sú veľmi módne šaty s prestrihnutím v oblasti pod prsiami. Ich vršok je rôzne zdobený, čo zvýši atraktivitu šiat, pod prestrihnutím sú zas často rozšírené viacerými spodnicami, ktoré dodajú vzdušnosť. Práve takto strihané kokteilové šaty sú na svadbu ideálnou voľbou, pretože pôsobia naozaj elegantne a spoločensky. Samozrejme, nič nepokazíte ani jednoduchými obtiahnutými „kokteilkami“, ktoré môžete následne využiť aj na rozličné večerné party či iné spoločenské udalosti.

koktejlove-saty-lina-salonevamaria.sk

Ideálne koktejlové šaty vám pomôžu vytvarovať postavu

Vhodné koktejlové šaty dokážu výrazne vyformovať postavu ženy. Ak patríte medzi dámy či dievčatá, ktoré sú chudé a nemajú príliš vyvinuté typicky ženské partie, pomôžu vám ich dotvoriť krátke koktejlové šaty s výrazne rozšírenou sukňou. Plnším dámam zas odporúčame jednoduchšie rovné strihy bez prestrihnutí, ktoré by postavu len zbytočne deformovali.

Ak aj vy hľadáte moderné a svieže koktejlové šaty na svadbu, v Salóne EvaMária ich určite nájdete. Čakajú tu na vás mnohé moderné prevedenia koktejlových šiat pre takmer všetky typy postáv, navyše, za veľmi výhodné ceny.