ewita

Valentínska inšpirácia: Kúpte svojej drahej polovičke originálny darček

Obchodné výklady sa už pomaly ale isto plnia červenými valentínskymi srdcami, a tak nezostáva nič iné, než podľahnúť zvodom sviatku zamilovaných a začať plánovať perfektný darček pre svoj milovaný náprotivok. Že neviete čo kúpiť? Máme pre vás niekoľko tipov!

 

Darčeky pre mužov

Vášho partnera môžete obdarovať hneď niekoľkými vecami, ktoré určite potešia. Zalovte vo vodách internetu a navštívte stránky ponúkajúce nevšedné či adrenalínové zážitky. Obľúbená je jazda v športovom vozidle, tandemový zoskok, jeden z pivných pobytov či škola šmyku. Záleží však len na vás, koľko chcete do darčeka pre muža investovať. Predsa len sa nejedná o úplne štandardný sviatok, a tak nie je od veci ukočírovať svoju nákupnú mániu. Medzi nízkorozpočtové darčeky patrí napríklad kozmetika alebo môžete byť trochu kreatívni a 14. február ponechať úplne vo svojej réžii. Uvarte k večeri obľúbený pokrm alebo konečne zvoľte a zájdite s partnerom na futbal či na hokej. Ako darček mu tiež môžete pripraviť balíček šteklivých fotografií. S tým je však potrebné počítať pár týždňov dopredu kvôli realizácii. V dôsledku sa však jedná o veľmi vydarený darček, ktorý muž stopercentne ocení.

 

Darčeky pre ženy

Ženy na Valentína väčšinou ocenia darčeky romantickejšieho rázu. Nestarnúcou klasikou je tak kytica ruží a pozvanie na romantickú večeru pri sviečkach. Nevšedným nápadom je však strávenie sviatku zamilovaných na mieste, kam bežne nechodíte. Valentínsku nočnú prehliadku ponúka napríklad pražská botanická záhrada. Zájsť ale môžete napríklad aj do planetária alebo svojej milovanej kúpte lístky do divadla. Čím ďalej tým viac obľúbený je tiež darček charitatívneho typu. V mene svojej partnerky tak môžete prispieť na vami vybranú charitatívnu organizáciu alebo poslať hospodárske zviera slúžiace na živobytie rodiny v jednej z rozvojových krajín. Po zaplatení určeného obnosu vám bude zaslaný certifikát, a to na meno, ktoré vy sami uvediete. Partnerka tiež určite ocení poukaz do kúpeľov alebo zarezervovanie pobytu pre dvoch na mieste, kam už dlho túži ísť. Využiť môžete tiež akcie na letenky a zariadiť tak výlet do jednej z európskych destinácií. Pri včasnom nákupe je možné letieť napríklad do Paríža či do Londýna ani nie za 85 eur.

 

Valentínska atmosféra

Či už na Valentína zaobstaráte akýkoľvek darček, nezabudnite, že ak slávite tento sviatok z donútenia či ako výsledok nátlaku spoločnosti, ona vyhlásená valentínska atmosféra pravdepodobne nebude žiadna sláva. Ak sa teda rozhodnete sviatok zamilovaných držať, držte ho so všetkým. Myslite na to, aký zanechá tento deň dojem ako celok a nepodceňujte ani to, ako celý darček svojej polovičke odprezentujete. Dajte si záležať na špeciálnom valentínskom balení, objednať môžete napríklad aj darčekové krabice podľa vášho želania. Tie tak môžu zdobiť vlastné náčrty, fotografie alebo iniciály. Darčekové krabice na zákazku vyrába špecialista na obalové materiály Paketo.sk, a to už od jedného kusu. S objednávkou sa ale asi poponáhľajte, nech nemusíte balenie darčeka nechávať na poslednú chvíľu.