Ak sa ráno prebúdzate tiež akýsi nespokojní a stále márne rôznymi spôsobmi a fígľami natrepáváte vankúš, ktorý Vám rovnako nevyhovuje, začnite premýšľať o zmene. Spoločnosť HAJANKA je špecialistom na výrobu páperových vankúšov a prikrývok už 21 rokov a preto Vám môže ponúknuť nepreberné množstvo a výber vankúšov podľa Vášho priania.

polstar

Vyberať môžete z rôznych typov a kvality sypkoviny, rovnako ako z rôzneho pomeru obsahu prachového peria. Ak máte pocit, že Vaše vankúše a prikrývky potrebujú len vyčistiť a zbaviť prebytočného prachu, baktérií a roztočov, spoločnosť HAJANKA z Blatné je tým najlepším špecialistom na čistenie peria a renováciu Vašich prikrývok. Vaše vankúše čistí bez chemických prípravkov a renovácia sa skladá z niekoľkých častí. Okrem čistenia peria sú vankúše a prikrývka tiež opatrené novou sypkovinou podľa Vášho výberu a tiež doplnené perovou náplňou tak, ako si prajete a ako Vám to individuálne vyhovuje.

Cenník jednotlivých prác a variabilných rozmerov nájdete tu: www.spanekvperi.cz/CENIK_PRACI.pdf
Po telefonickej dohode spoločnosť HAJANKA zaistí aj zvoz a rozvoz Vašich páperových vankúšov a prikrývok po celej SR zdarma. Nezabúdajte, že v posteli trávite takmer tretinu dňa a preto si doprajte pohodlný a zdravý spánok!

Podrobnosti o čistení a renovácií páperových prikrývok, diek a vankúšov nájdete na www.spanekvperi.cz