A SERVIS LIPKA, s.r.o. výškové práce Bratislava, je upratovacia firma, ktorá ponúka komplexnú starostlivosť v oblasti hĺbkového čistenia kobercov, voskovania podláh, ďalej odstraňovania grafity a nanesením ochrany proti grafity, umývania, čistenia a leštenia okien aj umývania, čistenia žalúzií, lamiel, roliet či markíz ai.

Upratovacie služby poskytujeme na profesionálnej úrovni a naši vyškolení pracovníci odvedú zadanú prácu s maximálnou starostlivosťou. Pôsobíme tiež na Slovensku, v Rakúsku a Nemecku.

Najviac žiadanou službou v poslednej dobe je služba umývanie a čistenie okien. Toto čistenie okien realizujeme tzv. trikom suchého leštenia. Nikdy k našej práci nepoužívame leštiace prípravky. Sklenenú plochu necháme preschnúť a následne leštíme na sucho čistou bavlnenou plienkou.

Umývanie okien sme schopní zabezpečiť v akúkoľvek dennú dobu po celý rok. Pred umytím okien a výkladov Vám odstránime nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Vo výške umývanie a čistenie okien, výkladov, a presklených plôch vykonávame pomocou horolezeckej techniky alebo z hydraulických ramien montážnych plošín. Ďalej na okná nanášame samočistiacu nano impregnáciu okien, tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Kladieme dôraz na precízne vykonané upratovacie práce a maximálnu spokojnosť klientov.

 

Udržiavať okná čisté si vyžaduje pravidelnú starostlivosť, na ktorú nie všetci majú čas. Našou prácou je zabezpečiť, aby vaše okná, výklady alebo iné presklené plochy boli vždy dokonale čisté, a to dá zaistiť len pravidelným umývaním. Každý náš zákazník si môže nastaviť cyklus servisného umývania presne podľa jeho potrieb, keďže ponúkame viacero cyklov servisného umývania a to: 1×7 dní, 1×14 dní, 1×30 dní, 1×60 dní, 1×90 dní a 1×180 dní. Umývanie menej ako raz za pol roka považujeme za nepravidelné. Okná umývame aj po stavebných prácach či rekonštrukciách, ktoré sú výrazne zašpinené od hrubých nečistôt.

Pre prípady, že okná nie sú dostupné zo zeme, máme k dispozícii rebríky, vysokozdvižnú techniku a profesionálne vyškolených horolezcov, ktorí dokonale vyčistia vaše okná aj na ťažko dostupných miestach. Aj keď je práca v takýchto podmienkach náročná, vždy ju vykonáme k maximálnej spokojnosti zákazníka.

Spôsobov, ako umyť okná existuje viacero. My používame ten spôsob, pri ktorom sa nepoužívajú žiadne leštidlá. Tie totiž aj napriek tomu, že sklenené plochy krásne vyleštia, nechávajú na skle povlak, na ktorý sa rýchlejšie chytá prach a nečistoty. My okná po umytí leštíme len plienkami zo 100 % bavlny. Tým žiadny povlak nevznikne, okná sú aj tak dokonale vyleštené a vydržia čisté oveľa dlhšiu dobu, ako keby sme boli použili leštiace prostriedky. Vždy začíname od rámov, ktoré pri umývaní nevynechávame. Ak sa nachádza na skle polep, ktorý si zákazník praje odstrániť, použijeme na to špeciálne korundové žiletky. Tieto žiletky odstránia polep tak, aby po ňom neostali na skle žiadny zbytky od lepidla a zároveň tak, aby sklo ostalo nepoškodené. Samozrejme, nevynechávame ani žalúzie či rolety a v neposlednom rade ani parapety.

Po umytí okna odporúčame naniesť ešte špeciálnu samočistiacu hydrofóbnu impregnáciu okien. Táto špeciálna nano vrstva zabezpečí, že vaše okná ostanú dlho čisté a chránené pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia, hmyzom a hrdzou. Voľným okom je neviditeľná. Najlepšie sa dá pozorovať pri daždi, kde kvapky vody zostúpia po okne bez toho, aby za sebou nechali mokrú stopu. Tá keď zaschne vyzerá špinavo a aj pred týmto efektom môže táto impregnácia ochrániť vaše okno. Jej životnosť je až 5 rokov.

Naša firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. má viac ako 20 ročné skúsenosti s upratovacími službami. Našou hlavnou doménou je práve servisné čistenie a umývanie okien, výkladov a presklených plôch dostupných zo zeme ako aj vo výškach. Pôsobíme medzinárodne a od svojho vzniku sme rozšírili našu pôsobnosť z Česka a Slovenska aj do Rakúska a Nemecka. Na čistiace práce využívame len nami zaškolených kmeňových zamestnancov, aby sme si boli istí, že prácu vykonajú s maximálnym nasadením a pozornosťou.

Umývanie okien v Bratislave vieme zabezpečiť nie len pre prevádzky v obchodných centrách a vo firmách ale aj priamo u vás doma a to buď pravidelne alebo jednorazovo. Umyjeme a vyčistíme okná aj po stavebných úpravách, po rekonštrukciách, pred otvorením novej prevádzky.