Starostlivosť o vlasy je spojená s každodennou usilovnosťou a snahou o stále dokonalý a prirodzený vzhľad. Rovnako tak ako šaty, tak aj vlasy robia človeka človekom a pokiaľ budú pôsobiť zanedbané, podpíše sa to aj na prístupe ľudí z vášho najbližšieho okolia. V prípade, že sa uchádzate o prácu alebo pôsobíte na vplyvnej pozícii v prestížnej spoločnosti, je úprava vlasov a sledovanie najnovších trendov na dennom poriadku. Máte predstavu, aké trendy kraľujú v roku 2015 alebo sa bojíte väčších zmien? Mnoho žien túži po zmene vizáže, ale len málo ktorá sa dokáže naozaj rozhodnúť a zasadnúť pod ruky kvalifikovaného stylistu a kaderníka. Je pravdou, že nájsť vhodného profesionála tiež nie je ľahké. Určite dajte na referencie a nájdite si skúseného kaderníka, ktorý nebude mať strach s vaším účesom pracovať podľa najmodernejších trendov zo súčasného sveta módy.

 

Asymetrické vlasy sú hitom

To, čo bolo ešte pred desiatimi rokmi brané ako extravagantný prehrešok proti zdravému rozumu, je dnes stále obľúbenejšie a populárnejšie. Asymetrické strihy vlasov sa dostávajú do stále väčšieho popredia záujmu širšej verejnosti. Už dávno nejde o avantgardný výstrelok, za ktorým sa každý na ulici s údivom otočí.

Aktuálne sa asymetrické vlasy radia medzi najmodernejšie spôsoby spestrenia vizáže žien. Primiešajte trochu exkluzívnej farby a ihneď sa nám ponúka strih pre odvážnejšie. Vďaka týmto proporciám sa môžete stať majiteľkou neprehliadnuteľného účesu v priebehu niekoľkých málo okamihov.

Nejde len o strih pre krátke vlasy

Teraz môžete namietnuť, že sa rok 2015 nesie v duchu krátkych strihov, no asymetrické účesy sú vhodné dokonca aj pre dlhé vlasy. Obľúbenosť sa v tejto oblasti rozmohla natoľko, že sa s týmito účesmi stretneme aj na stredne dlhých a dlhých vlasoch.

Fantázii sa medze nekladú a ak sa zveríte do starostlivosti odborníka, dokáže na vašej hlave vďaka asymetrickým linkám vykúzliť moderný účes s prísľubom extravagantných proporcií bez akéhokoľvek kompromisu. Na jednej strane môžete byť majiteľkou dlhých vlasov a na strane druhej moderne vystrihaných. Triedenie vlasov podľa ich dĺžok pozvoľna stráca význam, preto kráčajte aj s dobou.